2752
2734
عنوان

از بابام مراقبت میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 505 بازدید | 47 پست
بابام حتی برای توالت رفتن کمک می‌خواد امکانش نیست 

همسرت مشکلی نداره؟موافقه؟

اگر پدرت زمینی چیزی داره بفرشین و شماهم پول بذارین یه خونه دوطبقه بسازین بابات پایبن باشه شما بالا.صبح تا شب پیشش باش یه ساعتهایی که خواب بود برو خونت به زندگیت برس.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
خونه دار هستم یک ماه پیش منه واقعا دیگه کلافه شدم 😭

میاخشی ولی تصمیمی نیست که تنهایی بگیری با توجه به اینکه خانه داری

هزینش میفته رو دوش همسرت و خب اونم باید ببینی از پس خرج این تعداد آدم با یه حقوق برمیاد یا نه

منهای مسئله اقتصادی شاید راحت نباشه تو خونه با وجود پدر زن 

به هر حال آرامش تو خونه و زندگی مهمه.

شاغل باشی میتونی حقوقت رو کامل بدی پدرت خودش یک واحد اجاره کنه. ولی تو شرایط شما خودت کلافه ای از دست بداخلاقیاش نمیتونی انتظار داشته باشی اون خسته بعد کار بیاد  و پدر شما بره رو مخش و هر روز تحمل کنه.

بهتره قبل از تصمیم گیری با شوهرت مشورت کنی که زندگیت دچار مشکل نشه.

پدر مادرت میتونن تو یه خونه زندگی کنن ولی هر کس تو یه اتاق (طلاق عاطفی)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

داره اما نمیفروشه تمام مخارجش رو ما میدیم 

ممخارج مادرتون از کجا تامین میشه؟

پدر بازنشستگی ندارن مگه؟

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
هرروز  آزارم میده بخاطر این موضوع

ای داااد😟 سخت شد که😑

یه کاری کن هم همسرت راضی باشه هم بابات بی پناه نشه.بنظرم بهترین کار همینه که بهت گفتم.خونه دوطبقه

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
اگه ملکی که بابام داره فروش بره خوبه 

منزلی که مادر درش ساکن هستن به اسم کی هست؟

چند متره؟

2706