2737
2739
عنوان

حمام کردن نی نی با وان و نگهدارنده؟

1060 بازدید | 2 پست
دوستان با تجربه
من میخوام دختر یکماهم رو برای اولین بار با وان و نگهدارنده حمام کنم و احنتیاج به راهنمایی درباره نحوه حمام کردن دارم
راستی
زمان حمام چقدر باید باشه؟
وقتی نی نی میخواد بیاد بیرون چطوری زود لباس تنش میکنید توی حمام یا بیرون حمام؟
بیشتر شستن سرش و اینکه چطوری آب توی گوشش نره برام مهمتره
نی نی باید به پشت باشه یا به رو ؟
خودتون لباستون و در میارید یا با لباس میشورید
خلاصه هر چی که میدونید برام مفیده بنویسید
خیلی دلشوره دارم و برای کمک هم فقط همسرم هستش
خیلی خیلی از خانمهای با تجربه ممنونم
گلم من تا دو ماهگیش روی پاهام پارچه پهن می کردم و می گذاشتمش رو پام تا لیز نخوره و دستم رو شامپویی می کردم و می شستمش.. بعد از پشت سرش آب می ریختم و سرشو می شستم...تا آب تو گوشش نره حتما از پشت باشه.. نگرانی نداره..... و آبکشیش می کردم میاوردم بیرون... و سریع لباس می پوشوندم .. الان که تابستونه نگرانی نداره ... از دو ماهگی از وان استفاده کردم که بچه یه ذره سفت تر شده بود.... اگه همسرت هست که بعد از آبکشی می گیرتش .. اگر هم نبود خودتو با بچه آبکشی کن و قبل از بیرون اومدن حولشو بپیچ دورش و بیا بیرون و بگذارش و خودت سریع حولتو بپوش و بعد لباسهای اونو تنش کن.. زمان حمومش هم کمه دیگه همش کلا بچه یه لقمه است دیگه شستنش هم 5 دقیقه ای تموم می شه...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.