2733
2734

الان همه آموزشگاهها خصوصی شده کلاسها تک نفره اس

من ۸ جلسه ۶۴۰ میدم البته هنوز به ساز تخصصی نرسیده دخترم

دخترت چند سالشه؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
الان همه آموزشگاهها خصوصی شده کلاسها تک نفره اس من ۸ جلسه ۶۴۰ میدم البته هنوز به ساز تخصصی نرسیده د ...

کدوم آموزشگاه میبرین؟

معلمش کیه؟

دخترم ۵ سالشه میگم خصوصی پیش معلمی ببرم زمانش طولانی تره از نیم ساعت

نیم ساعت تا سلام علیک کنن ۱۰ دقیقش رفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آموزشگاه منادی تو جنت آباد زیر نظر وزارت ارشاده

خیلی خسته کننده اس ذهنشون نمیکشه بیشتر از نیم ساعت

بلز و فلوت رو گذرونده دخترت؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728