2737
2739

روز ۱۳ انتقال بیبی چک زدم منفی شد ولی مارک خوبی نبود ویتاساین بود اسمش خیلی دیر همون یه خطش ظاهر شد الان مدیکور خریدم علائم خاصی هم ندارم ولی یه نور امیدی تو دلم روشن شده میخام روز ۱۶ که فرداس دوباره بیبیچک بزنم کسی بوده مثل روز ۱۳ منفی شه ولی روز ۱۶ مثبت؟؟؟

صلوات برای شادی روح مادرم 😔🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه من روز 12 مثبت شد اونم پررنگ   با آزمایش خون معلوم میشه راستی منو تک کن اگه مثبتی

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
2728

الهی هرچه زودتر یه نینی بغلت  تازه به دنیا اومده  یه خمیازه کوچولو می کشه یه خنده کوچولو  چشاشم که هنوز نمیتونه باز کنه تو منتظر دیدن نگاه نازش 🥺 دستاشو بگیری  بوش کنی 

یه بغض حاکی از خوشحالی درونت روی گلوت باشه باباییشو نگاه کنی بگی ببین بچمون

من روز 9 زدم یه هاله خیلی کمرنگ افتاد دیگه تا روز 14 همینجوری هر روز میزدم تا رفتم بتا دادم

ایشالا که مال شما هم مثبت میشه خیلیا میگفتن فقط توی آزمایش خونشون نشون داده چون بتا خیلی تیترش کم بوده

الهی هرچه زودتر یه نینی بغلت  تازه به دنیا اومده  یه خمیازه کوچولو می کشه یه خنده کوچولو & ...

چه حرفای قشنگی گفتی خیلی حس خوبی پیدا کردم خدایا نصیب همه منتظرا و من زودتر بکن

من روز 9 زدم یه هاله خیلی کمرنگ افتاد دیگه تا روز 14 همینجوری هر روز میزدم تا رفتم بتا دادم ایشالا ...

امیدوارم مال منم همینطور باشه

2740
هست عزیزم نگران نباش بسپار به خدا که فرشته تو حفظ کنه 

عزیزم بارداری یانه چی شد

من عاشق خدا هستم ❤️ با انرژی مثبت زندگی دوباره شروع کردم 😍 خدا هم منو خیلی دوست داره چون دستم و گرفت ومن واز تنهایی وتاریکی ها نجات داد خدایا شکرت🤍❤️
چه حرفای قشنگی گفتی خیلی حس خوبی پیدا کردم خدایا نصیب همه منتظرا و من زودتر بکن

عزیزم بارداری