2737
2739
عنوان

توروخدا کمکم کنید دارم دیونه میشم

179 بازدید | 13 پست

بچه ها من جمعه صبح رفتم حموم آخراش ک داشتم دوش میگرفتم بیرون ی چیزی روی سینه م پیدا کردم زدم گوگل فهمیدم شپشه بعدش هرچقدر بابام تو موهامو گشت هیچی پیدا نکرد حتی رشک یا شوره شب دوباره مامانم موهامو گشت دوسه تا چیز سفید پیدا کرد ولی بیشتر شبیه شوره بود نتونستیم تشخیص بدیم رشکه یا شوره یدونه سرم مو پریم ضد شپش خریدم روش نوشته تو ۵۸ثانیه شپش و تو ۸ ساعت رشکارو میکشه دیشب از اون زدم ب موهام بعد یک ساعت با شونه دندونه ریز شونه کردم هیچچچچچ شپشی نبود گذاشتم ۸ ساعت بمونه ۱درصد اگه رشکی هم هست از بین بره بعد ۸ ساعت باز شونه کردم دو یا سه تا چیز سفید پیدا کردم بازم خیلییییی شبیه شوره بود نتونستم تشخیص بدم رشکه یا ن خلاصه موهامو تمیز با شامپو ضدشوره شستم و روسری پوشیدم خوابیدم صبحم رفتم موهامو شونه کردم هیچی نریخت و چیزی هم خودم توی موهام نمیبینم پشتشم ک نمیتونم ببینم

ب نظرتون از کحا بفهمم شپش زده یا ن اون یدونه شپش پس از کجا اومده بود

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شپش یهو خودشو نشون میده و اگ باشه رو سر کسی اون اوایلش خیلی زیادن رو سر

چن ماهی هم طول میکشه تا درمان کامل شه

بازم شکل شپش رو سرچ کن ببین همونیه ک دیدی یا ن

دهه هشتادی هایی ک براشون جک میساختن، صبور ترین نسل از آب در اومدن.اونا شاهد قتل هم نسل هاشون ب دست پدر،همسر یا برادر شون بودن!شاهد کرونا درست وسط آرزو هاشون بودن!اونا مجازی تحصیل کردن در حالی ک کنکور واقعی تو راه بود!ولی بازم برای رویا هاشون جنگیدن!        #احمقهارو_معروف_نکنیم                      فاز اون 16 میلیون نفری ک دنیا جهان بخت رو فالو کردن اصلااااا نمیفهمم!!!                            ? are we too young for this                               آیا ما برای این خیلی کوچک نبودیم؟ !
2728

بهمن پارسال خواهرم از دوستش گرفته بود منم رفتم شهرستان خونه مامانم منم ازش گرفتم برگشتم خونه خودم داشتم دیونه میشدم موهامو از ته تراشیدم و کل زندگیمو ریختم تو اب داغ و تموم شد 

تا سه ماهم خونه مامانم اینا نرفتم تا اونام تمیز شدن کامل

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

شاید تو حموم یه حشره ای بوده اومده نشسته رو بدنت 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
شپش یهو خودشو نشون میده و اگ باشه رو سر کسی اون اوایلش خیلی زیادن رو سر چن ماهی هم طول میکشه تا درم ...

شکل شپش بود مطمئنم

شاید تو حموم یه حشره ای بوده اومده نشسته رو بدنت 

ن شپش بود

2740
شپش میچسبه به مو مال تو که اینجور نبود؟

شپش اصلا تو موهام پیدا نکردم همون یدونه رو سینه م افتاده بود

رشکم نمیدونم دوسه تا چیز سفید مامانم پیدا کرد خیلی هم نچسبیده بود فک میکنم شوره بود

شپش اصلا تو موهام پیدا نکردم همون یدونه رو سینه م افتاده بود رشکم نمیدونم دوسه تا چیز سفید مامانم پ ...

استرس نگیر اصلااا

خدایی نکرده شپش هم باشه چند بار سرکه بزنی با شامپوی مخصوص شپش میره

بهمن پارسال خواهرم از دوستش گرفته بود منم رفتم شهرستان خونه مامانم منم ازش گرفتم برگشتم خونه خودم دا ...

حالا تقریبا بعد ۱۰ ماه مادربزرگم فوت کرد رفتم شهرستان اونجا رفتم حموم و اینحوری شد

میگم شاید از شپشای قبل مونده اونده رومن تو موهام نبوده ها؟

البته مامانم اینام از اون حای قبلیشون اسباب کشی کردن چطوری شپش میمونه اخه

شاید شپش نبوده،حشره ریزی بوده

ن شپش بود قبلاهم گرفته بودم شبیه ش بود تو گوگلم زدم همون شکلی بود

مبارکه شپش داری

راس میگی

چطور؟؟