2737
2739

خانوما من فردا پریودمه بخاطر علایمم تست زدم بعد ی ساعت دو افتاد ولی کم رنگ هست و با چشم از دور کاملا مشخصه ینی منفی هست باز کیا اینطوری بودن ولی باردار بودن

تورکم

من ۵روز قبل از موعودم زدم شب بود منفی شد صبح نگاش کردم مثبت شده بود،دو روز هم قبل موعودم دوتا زدم با ادرار صبح آخه میگن دقیق تره،همون ثانیه مثبت شد

چو دل بستم به خدا؛حسبی الله و کفی💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من😍

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
واقعا چجوری

ی بار امتحان کردم خط کمرنگ شد و الان باردارم

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
واقعا چجوری

البته چند باردیگه هم امتحان کردم که مطمئمن بشم🌸

2740