2733
2739
بله نزدیکی و خصوصا ارگاسم میتونه منجر به زایمان زودرس بشه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر خودت مشکلی نداری نه . دکتر من گفت فقط با کاندوم باشه چون منی مرد موادی داره که ممکنه باعث زایمان زودرس باشه و اگر میخوای زایمان طبیعی داشته باشی نزدیکی در سریعتر صدن روند زایمان کمک میکنه
عزیزم من اینقدر شکمم کوچیکه که کسی باورش نمیشه ماه دیگه زایمانمه.میشه روشایی انجام داد به شکم اسیب نخوره اما در کل می خواستم بدونم نزدیکی بد هست یا نه چون شکمو میشه یه کاریش کرد که اذیت نشه اما فعل و انفعالاتی که توی بدن پیش میاد نمیدونم بد هست یا نه
دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...
2738
بعضی خانما کم میشه بعضی زیاد .اما من که اصلا بود و نبودش فرف نمیکنه برام .بخاطر همسرم.اخه از هم دوریم من بخاطر زایمانم ماه اخر بارداریمو اومدم پیش مادرم تو شهر خودمون .شوهرم ازم دوره .وقتی مباد نمیدونم که نزدیکی کردن بد باشه واسه بچه یا نه.چون هم نمی خوام نینی صدمه ببینه هم اینکه شوهرم ناراحت شه.البته خودش درک میکنه همش میگه اگه بده این کارو نکنیم اما من میگم نمیدونم باید بپرسم
دخترم،بیش از اینکه تو به وجودم نیاز داشته باشی من به تو نیاز دارم ،به بودنت،بوییدنت،لمس وجودت.عاشقتم...
از بس این تاپیک خیانت و اینا رو دیدم .میترسم .میدونم اگه مرد واقعا مرد باسه نباید بخاطر نیاز خودش خیانت کنه.اما ترسیده سدم مخثوصا چون از هم دوریم .بهش اعتماد دارم اما نمیدونم بخاطر بارداری اینجوری حساس شدم .اخه هرشب خواب میبینم با یکی دیگس.واسه همین نمی خوام بعد از دوری دست رد بهش بزنم اما دخترم در الویت اگه واسش بد باشه اصلااااا
ببخشید بی سواد نیستم حروفا قرو قاطی تاییپ میشه.به گوشی تایپ میکنم حروفا نزدیکه همه دستم میره.حالا باز هر کس نظری داره یا اطلاعات داره .بنویسه برام
اره واقعا .ادم دیوونه میشه وقتی میخونه.منم دیگه نمی خونمشون.چون ادم خود به خود تو بارداری حساس میشه.بیشتر میره تو فکر .

سلام عزیزم من امروز فردا زایمان دارم اما علایم زایمان ندارم... چون میخوام طبیعی به دنیا بیارم دکترم بهم گفتع که با همسرت نزدیکی داشته و حتی مایع منی رو‌هم داخل بریزین... چون این کار باعث تحریک رحم میشه و زایمان رو راحت تر میکنه... اگه به ماه اخر نرسیدی بهتره که نزدیکی که میکنید حداقل از کاندوم استفاده کنید... وگرنه خیالت راحت به دخترت اسیبی نمیرسه...

2706