2737
2734
عنوان

نمیزاره اشپزی کنم 😥😥😥

479 بازدید | 16 پست

بچه ها من زن بابام دستپخت فوق العاده بدی داره منم نمیزارع اشپزی کنم نمیدونم ازحسادتشه یاچی هستش که چون پدرم دستپخت منو بیشتر میپسنده یاچی هستش منم واقعا نمیتونم غذای اونو بخورم مثلا مرغ درس میکنه بوی گند زحم مرغ میاد کفشو نمیگیره یعالمه رشته قاطی برنجا میکنه اصلا انگار رشته آبکش کرده منم نمیزاره درس کنم بنظرتون چیکار کنم ؟خیلیم بددهنه حوصله دعوا ندارم اصلا 

خدایا داده ونداده ات راشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلا انقد مواد یه غذا رو خیلی زیاد وکم میکنه میزنه خراب میکنه اشپزیو منم بزور قورت میدم غذاشو شکم پرست،نیستم ولی خب چیکار کنم دستپخت خودمو دوس دارم اخه بخاطر،شکم هم که نمیشه ازخونه برم 😐

2728

پدرت بايد كنترلش كنه

موجوديه ك خودش اورده عزيزم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2740
پدرت بايد كنترلش كنه موجوديه ك خودش اورده عزيزم

متاسفانه عزیزم پدرم راضیه هیچی نمیگه بهش زن خودرای وازخود راضی هستش سرچیزای هیچ وپوچ جنگ میندازه 

متاسفانه عزیزم پدرم راضیه هیچی نمیگه بهش زن خودرای وازخود راضی هستش سرچیزای هیچ وپوچ جنگ میندازه&nbs ...

شما نميتوني كاريش كني پس

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706