2737
2734
عنوان

مشکلات روده و مدفوع باریک

17193 بازدید | 127 پست

تورو خدا هرکی تجربه داره راهنمایی کنه

من ۶ ماهه سزارین شدم تقریبا ۳ ماه یبوست خیلی شدید داشتم که حتی ببخشید خلط همراه مدفوع دفع میکردم و شقاق و بواسیرم عود کرد که با دارو کنترلش کردم.بعد یهو مدفوعم باریک شده و انگار مقعدم تنگ و بی حس شده باشه و خیلی کم مدفوع میاد.تقریبا ۲ ماهه اینجوری ام خیللی مییترسم. کسی تجربه داره😭

اتفاقا منم امشب نگران همین باریک شدن شدم، توکل به خدا

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مدفوع باریک فک کنم به حاطر ورم روده باشه .برنج کم بخور ببستر میوه  و سبزیجات بخور دکتر هم برو یه یک ماهی هم قرص اهن بخور

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
2738
دکتر رفتم میگه برو کولونوسکوپی..از نتیجه ش خیلی میترسم

اهان .اشتها داری وزنت کم نشده ؟؟؟؟

رنگ لباس سه سالگیم قشنگ یادمه ابی بود لبه دوزی داشت یه ژاکت داشت ...یک کفش عسلی رنگ داشتم ....کنار خونمون یه مزرعه گندم بود....یع اقایی می اومد تو حیاطمون بلوک درست میکرد و بهمون کلوچه میداد همه اینها رو یادمه همسایمون یک گربه داشت میرفت تو کمد ولی یادم نیست همین چنددقیقه پیش سوزنی که رو باهاش دکمه دوخته بودمو کجا گذاشتم 😐😐😐واقعا چرا 🤔🤔🤔
احتمال چسبندگی روده هست تو این حالت. حتما برو دکتر. اگر تهرانی برو بیمارستان فیروزگر تو میدون ولی ...

اخه هر روز صبح که استرسم میگیره بخاطر این موضوع دلپیچه میگیرم و انگار اسهال باشم روده م تخلیه میشه هر روز اما وقتی اضطراب ندارم مدفوعم باریکه و کم

دکتر رفتم میگه برو کولونوسکوپی..از نتیجه ش خیلی میترسم

گلم من ۳سال قبل سندروم روده تحریک پذیر شدم و شقاق وهمورویید داشتم از همون موقع الان ۲ساله مدفوع من باریک ومدادی هست در هر حالت باریکه ...انگار مقعدم بسته وقفله....رفتم دکتر گفت روده تحریک پذیر هست 

میگم بنظرت به خاطر همورویید داخلی نیست که جلوش رو گرفته باشه؟

اخه هر روز صبح که استرسم میگیره بخاطر این موضوع دلپیچه میگیرم و انگار اسهال باشم روده م تخلیه میشه ه ...

من کپپ شما هستم حتی بابتش دکترم رفتم همین الانم تو فکرش بودم ...آرزوم شده ببخشید 💩چاق😂😂