2737
2734

چرا خواهرم هرچی خاستگار گیرش میاد همشون خونه ماشین مغازه باغ دارن و همشون میگن فقط بالباس تنت بیاجهیزیه همه چی باخودمون پنج تاش ک خانوادشون بداخلاق بودن و حدود چهارتاشم خودشون یکم زود تند میشدن این خاستگار اخریش دیگه نهایت پولداری بود مامانشینا یه ملیارد فقط لوازم خونه خریده ویه تومنم  خرج بازسازی ولی مامانم میگه نه اخلاق مهترین رکنه گفته خونه رو هروسایلی ک بخوای برات میخرم

اکانتم مشترکه ب دلیل نداشتن خط

خب دیگ خوبع دیگ

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خب الان خوشحال نیستی ؟ برای خواهرت خوشحال باش

ولی مادرت حق داره اخلاق مهم تره

دستهايم را در باغچه مي كارم سبز خواهد شد كوچه اي هست كه در آنجاپسراني كه به من عاشق بودند، هنوزبا همان موهاي درهم و گردن هاي باريك و پاهاي لاغربه تبسم هاي معصوم دختركي مي انديشند كه يك شب او راباد با خود برد   من پري كوچك غمگيني را مي شناسم كه در اعماق اقيانوسي مسكن دارد دلش را در يك ني لبك چوبين  مي نوازد، آرام، آرام.    پري كوچك غمگيني كه شب از يك بوسه میمیرد و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد                        
2738

بگم متوجه نشدم سوالت چی عیب؟🥴چرا جدیدا تاپیک ها اینقدر گنگ 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2706