2737
2739

بچه ها من قبلا سرکار رفتم.ولی حقوقش پایین بود و دیگه نرفتم

یه مدت با نامزدم یه کاری انجام میدادیم.بعد تو کار خیلی عصبیه و هر روز دعوا داشتیم.بهش گفتم دیگه نمیخوام باهم کار کنیم

لیسانس ریاضی دارم

کامپیوتر بلدم

یکمم فوتوشاپ.جدیدم دوربین خریدم که عکاس یاد بگیرم

طراحی چهرمم خوبه

چه کاری بهم پیشنهاد میدید؟؟

بدون درآمد خیلی سخته😓😓الان نه روم میشه از بابام پول بگیرم.چون عقدم.نه روم میشه از نامزدم بگیرم.پول کلاسا و رفت و آمدمم ندارم

نظرتون چیه؟؟

آینده ی من تو دست خودم.نمیذارم کسی ازم بگیرتش🤚🌼

عکاسی بزن یا ریاضی آموزش بده

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
نامزدت خودش بایدعقل داشته باشه بهت پول بده،وظیفه تونیس کار کردن اگ بخاطر نیاز مالی میخای بری سرکار

خرید اینا میکنه برام

ولی پول اونطوری نمیده

منم چون همیشه کار کردم خودمو خیلی مستقل نشون دادم

الانم میگم میخوام برم سرکار استقبال میکنه

بتونی عکاسی تو طبیعت راه بندازی خیییلی مشتری جذب میکنی

اره تازه خریدم باید یاد بگیرم

ولی لعنتی کلاس رفتنشم هزینه داره😓😓

خب کلا تو سرکارم بری باید پول بده بت باهاش حرف بزن 

آخه روم نمیشه

پول گرفتن خیلی سخت برام

ببین بهش بگم چیزی لازم دارم میخره ها

ولی خب پول باید حساب آدم باشه

آخه روم نمیشه پول گرفتن خیلی سخت برام ببین بهش بگم چیزی لازم دارم میخره ها ولی خب پول باید حساب آ ...

تو درست میگی اره همینجوریه ولی باسد باهاش خرف بزنی بگی پول بریز خسابم سخته میدونم ولی چاره نیی