2737
2739
عنوان

از کجا بفهمیم هدف این پسر چیه

616 بازدید | 31 پست

پسری که ( همکاره) مثل یه پارتنر باهات رفتار میکنه

هرروز برات ویس صبح بخیر میفرسته

باشگاه که میره از خودش عکس میگیره میفرسته

از یه شهر دور میاد تهران که فقط تو رو ببینه

کلیپای عاشقانه تو اینستا برات میفرسته

ولی وقتی ازش میپرسی هدفت چیه میگه هیچی ما ففقط همکار و دوستیم

واقعا دختری هست که با دیدن این رفتارا ذهنش درگیر نشه؟

آیا باید رابطه با این پسرو ادامه داد ؟

چجوری بفهمیم چرا اینجوری رفتار میکنه

اگه هدفش واقعا رابطه عاشقانه است چرا میگه همکاریم؟

نمیترسه یوقت اون دختر ازدواج کنه؟؟؟

این مشکل من نیست مشکل یه دختریه که له شدت به این پسر علاقه مند شده ولی سردرگمه و نمیتونه اعتماد کنه

چجوری فازشو بفهمیم؟؟

خداوندا شبم را روز گردان...

فکر کنم میخواد دوست بشه ولی میترسه☹☹

من یه دختر شمالییم😎 که از بچگی یاد گرفتم که برا هدفم بجنگم😎تا بهترین ها سهم من بشه😎 یاد گرفتم به خودم احترام بزارم تا بقیه بهم احترام بزارن😎 رشته ورزشی مورد علاقم تکواندوعه😎 روحیه جنگندگی رو دوست داشتم و دارم😎برا خواسته هام میجنگم تا به دستشون بیارم😎من هدف کمک به شماست اگه حرفی زدم ناراحت شدین از همینجا میگم معذرت میخوام 💫شاید تویی که الان داری این امضا رو میخونی من دیگه زنده نباشم برام از خداوند طلب بخشش کن♥️آقایون اعتراض کردنند چرا اسم همه خمیر دندون ها زنونه؟؟ آخه تا ژاله و نيلو هست تو میای غلام نعنایی بزنی؟؟؟🙄🤪🥴

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فازش مشخصه

حوصله خرج کردن و گیر دادن دختر رو نداره

از طرفی حوصلشم سر رفته دنبال ی جا برا تخلیه میگرده

عملا داره سو استفاده میکنه

میدونی امید منی دیگه؟میدونی چقدر عاشقتم،چقدر نگرانتم...میدونی اگه نفس میکشم بخاطر توعه...و میدونی که همه اینارو نمیتونم بهت بگم!این بنظرم آخرین راه بود...قوی باش،میدونم چقدر درد داری میدونم دردت به جونم، ولی باید قوی باشیم بخاطر همدیگه مگه نه؟!... :) میدونم دیگه دوستم نداری...ولی چرا هنوز عاشقتم چرا همه فکر و ذکرم تویی؟چرا از نگرانی مریض شدنت و ناراحت بودنت خوابم نمیبره؟...شاید چون زیادی عاشقم؟!هی بانی،من منتظرتما:)      DREAM BELIEVE ACHIEVE                                             https://harfeto.timefriend.net/16362731491613
2738
فازش مشخصه حوصله خرج کردن و گیر دادن دختر رو نداره از طرفی حوصلشم سر رفته دنبال ی جا برا تخلیه میگ ...

آخه سو استفاده از چی؟؟ اصلا به دختره دستم نمیزنه:/

[QUOTE=219282458]هدفش خودش گفته دوستی هست یه دوستی معمولی که ممکنه با ۱۰ نفر دیگه هم این رفتار رو داشته باشه دختر الک ...[/QUOTE

ینی برا همه دخترا از شهرشون میاد تا تهران فقط برای دیدن شون؟ عجیبه اگه برا همه همین  باشه

2706