2737
2739
عنوان

حس پوچی میکنم

251 بازدید | 28 پست

دیشب شوهرم توجمع خانوادگیشون عنوان کرده ک ازینجا ببعداگ مغازع زمین خونه ماشین هرچی میخرم میزنم بنام مادرم

ازش پرسیدن چرا

بهانه اورد ک اره ادم یکم داراییش زیادمیشه یارانشو قطع میکنن

انگار روسرم ابجوش ریختن

کلا خیلی ازین حرفامیزنه ک دستم باز بشه واس خواهرم گوشی مییخرم

یا ی اپارتمان میخرم میزنم نام مادرم میدم اجاره

پولشم میده ب مادرمو فلان

تازه دوماهه عروسی کردیم

خیلی  اینجوری خرابم میکنه

خیلی ناامیدمو افسردگی گرفتم

اصلا بفکر منو هیچیم نیست

حس پوچی میککنم

خیلی کلافم

حق داری چشه شوهرت

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                           اباعبدالله الحسین علیه‌السلام                                                                         فقط ظهور امام زمانم

منم از حرص نمیتونم بخابم دارم خفه میشم دردمو نمیدونم

به کی بگم تنهای تنهام .همشون یکین مردا .کاش از همون ن 

اول میگفتن که عاشق نهنه شونن همون بهتر که با مادرجونشون میموندن یکذره عاطفه ندارن خوبیاهارونمیبینن خودخواه به تمام معنا هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم از حرص نمیتونم بخابم دارم خفه میشم دردمو نمیدونم به کی بگم تنهای تنهام .همشون یکین مردا .کاش از ...

😔😔درکت میکنم.نمیدونم چطور بهش بگم خودمو اروم کنمو یکم رفتار درست با زن روبهش یادبدم..دارم دیوونه میشم

2738
اگ اینطور باشه ک تا اخر عمر باید زجر این رفتاراشونو بکشیم که

دقیقا همینه الان به قدری حرص خوردم که دارم خفه میشم .نیازهای منو در نظرنمیگیره فقط خودشو به این و اون نشون میده سه ماهه میگم فلان چیز و میخام اهمیت نمیده اما به بقیه کهمیرسه جونشو میده خستم بخدا

از حرص سیستم بدنم بهم ریخته اخه آدم اینقد بیخیال😐این مردا چرا بیخیالن من نمیدکنم

منم تمام این دردارو دارمو فقط زورم ب همین سایت میرسه

و کلی گریه میکنم

و خاک برسرم کنن ک هیج غلطی نمیتونم بکنم

دقیقا همینه الان به قدری حرص خوردم که دارم خفه میشم .نیازهای منو در نظرنمیگیره فقط خودشو به این و او ...

اگ شرایط دارید باهم برید مشاوره خیلییییی خوبه

من شوهرم چند جلسه اومدو تامشاوربهش گفت ایرادتو رفع کن ب اونجاش برخوردو گف دیگ نمیری و نمیرم

مشاور زندگیمم خودمم

مشاور ینی دخالت درامورشخصی

نرد ینی منافع خودم فقط برام مهمه

زن کیلو چنده