2733
2739
عنوان

خرید ویولن

109 بازدید | 12 پست

سلام، خیلی سردرگم شدم، این مارک هایی که توی نت هست میشه اینترنتی خرید؟ من اصلا سر در نمیارم کلاس هم ثبت نام کردم باید تا هفته دیگه ساز بگیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بستگی داره گلی چه مقدار بخواهی هزینه کنی 

متاسفانه الان سازهای بی کیفیت بخاطر بالارفتن دلار ، قیمتش رفته بالا حتما اول برو کلاس با استادت صحبت کن جای معتبر بری برای خرید 

اگر اصفهان هستی ، جای معتبر میشناسم 

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
بستگی داره گلی چه مقدار بخواهی هزینه کنی  متاسفانه الان سازهای بی کیفیت بخاطر بالارفتن دلار ، ...

میشه آدرسش رو بدی و اسم مغازه؟ اصفهان نیستم ولی شاید بتونم برم یا کسی رو بفرستم

2740
میشه آدرسش رو بدی و اسم مغازه؟ اصفهان نیستم ولی شاید بتونم برم یا کسی رو بفرستم

درواقع من حضوری رو گلم پیشنهاد می کنم برای خرید 

چون واقعا نمیتونم تضمین کنم چی میشه ، عملا شناخت اون شکلی  ندارم 😕 و تصمیمش سخته بدون تضمین 🙁

اگر هم خواستی حتما بتونی کسی حضوری خرید کنه بهتره یا تحقیق کنی خیلی 

بازهم گلی خواستی توی پیوی بهم بگی ، چون قصد تبلیغ ندارم 🌼

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
استادم همش تاکیدش رو ساز های استفاده شده ست بخاطر سود خودش 

خب ساز کارکرده واقعا بهتره هم قیمتش خوبه اگر مارکش خوب باشه و سالم 

هم صداش بهتره 

باشه عزیزم درخواست دوستی دادم لطفاً قبول کن 

بله عزیزم 🌹 

توضیحات رو فرستادم ان شاالله مفید باشه