2737
2734

دیدین بعضیا سریع تو یه جمعی با همه دوست میشن همه ام دوسشون دارن الکی الکی🙁😐

بعد من میام یه حرکت بزنم دوست پیدا کنم قدیمیاهم پر میکشن میرن😐 این دوران کرونایی هم که همون دو سه تا هم که مونده بودن غیب شدن 

چجوری میتونم دوستامو زیاد کنم ارتباطات زیادی داشته باشم مثلا چیکار میکنید مردم ازتون خوششون میاد یهویی الکی؟!🥺😐

روابط عمومیمون خوبه 😁

فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من بدم میاد دورم شلوغ باشه الکی. فقط 4 تا دوست مجازی دارم که تا حالا همو از نزدیک ندیدیم ولی الان چن ...

اخه کسایی که دوست زیادی دارن کارشون رو زمین نمیمونه 

کوچکترین چیز همین بیرون رفتنه اگه کسیو داشته باشی دلت گرفت زنگ میزنی میپرین بیرون

2740
اخه کسایی که دوست زیادی دارن کارشون رو زمین نمیمونه  کوچکترین چیز همین بیرون رفتنه اگه کسیو دا ...

ترجیح میدم کارمو خودم انجام بدم. با هر کسیم بیرون نمیرم. یعنی میدونی چجور میگم؟ بعضی دوستیا تظاهره. یه نفرم که نمیتونه 40 تا دوست صمیمی داشته باشه

سلام هموطن 🤚🤚🤚🏻🤚🏻🤚🏼🤚🏼🤚🏽🤚🏾😘😘😘😘
ترجیح میدم کارمو خودم انجام بدم. با هر کسیم بیرون نمیرم. یعنی میدونی چجور میگم؟ بعضی دوستیا تظاهره. ...

خب شخصیت مستقلی داری خیلی خوبه خوشبحالت واقعا 

من شخصیتم وابسته اس بدونم یکی کنارمه کوهو جابجا میکنم ولی برعکسش موش میشم 😐

خونگرمن، الکی مغرور بازی درنمیارن، اجتماعی بودن و شوخ طبع بودن هم کمک میکنه

همه اینا رو دارم ولی همه ازم بدشون میاد 

برگ پاییزی زرد و خسته ام تنهای تنها در حال سقوط🍂