2733
2734

بگو ج میدن

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شما جواب میدین؟

عجقمممم بپرس یکی پیدا میشه ج بده😂

لایک نکن       💥❤💥           انقد گزارش میزنین بهتون نقل و نبات میدن؟   عقده ی کیو دارین؟   نی نی یارام موقع ترکوندن ما میگ میگ میشن😒   حالا طرف عکس نود داده،تا ده صفحه تاپیک میره جلو😷😷   هیچی همین...بای
2738
من اگر بخوام تو خونه برا خودم انجام بدم چه وسایلی ضروریه؟ مثلا سوهان برقی به جاش از چی میشه استفاده ...

عزیزم به نظرم بری سالن بهتره به خاطر اینکه وسایلی که باید تهیه کنی هزینه زیادی دارن بعد هر همیشه که یه رنگ نمیزنی هرزلیشی ارزان که نیست بخوای بخری واسه یه دفعه چدا از همه اینا شما حتی پیش ناخن کار هم که میری باید طرف تو کارش حرفه ای باشه چون به هرحال کار حساسیه اگه ناخنت قارچ بزنه یا هوا بگیره مطخوای چیکار کنی