2737
2734
عنوان

روانشناس داریم؟

110 بازدید | 10 پست

بچه م همش خواب های بد میبینه. الان بیدار شده با گریه میگه بابا داشت دنبالم میکرد که منو بخوره. میگم این چه حرفیه میگه مث وقتایی ک تو خونه نیستی و منو میترسونه. در صورتی ک من همیشه خونه م و همسرم با بچه مهربونه. 

صلوات  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
فیلم ترسناکی دیده؟ یا حرف ترسناکی زدید بهش که حس ناامنی کنه

ن فقط پارسال ی بازی تو گوشی داشت ک خیلی باهاش بازی میکرد. و شش ماه میشه ک پاکش کرده الان همش میگه شخصیت تو اون بازی همه جا هست. نمیدونم چجوری برخورد کنم.

صلوات  
ن فقط پارسال ی بازی تو گوشی داشت ک خیلی باهاش بازی میکرد. و شش ماه میشه ک پاکش کرده الان همش میگه شخ ...

بچتون چندسالشه مباید بزارید هر بازی بکنه شاید یه شخصی ترسوندش 

دانشجو معلم🌱 متعهد و متاهل❤
ن فقط پارسال ی بازی تو گوشی داشت ک خیلی باهاش بازی میکرد. و شش ماه میشه ک پاکش کرده الان همش میگه شخ ...

از ویژگی بچه ها اینه که جان‌میبخشن به این شخصیت ها، داستانای شیرین بخون واسش قبل خواب و تو بغل خودت بخوابونش تا ترسش ازبین‌بره کم کم..اگه هنوزم موبایل میدید دستش،کارتونای مفید بچگونه دانلود کن‌ببینه

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋
2740
از ویژگی بچه ها اینه که جان‌میبخشن به این شخصیت ها، داستانای شیرین بخون واسش قبل خواب و تو بغل خودت ...

ممنون گلم. اتفاقا الان باباش تماس گرفت بهش گفتم چ خوابی دیده تعجب کرد. گفت الان اگه هر کیو میگفت ک منو ترسونده شاید باورمون میشد. 

صلوات  
ممنون گلم. اتفاقا الان باباش تماس گرفت بهش گفتم چ خوابی دیده تعجب کرد. گفت الان اگه هر کیو میگفت ک م ...

نگران نباش..فقط سعی کن‌ ی مدت طولانی هرشب قبل خواب بهش احساس امنیت بدی،باهاش بیشتر صحبت کن و بهش محبت کن تا ترسش بره

اللهم صل علی محمد و ‌ال محمد🦋