2737
2734

چند هفته اید تاریخ زایمان کی هست ساک رو بستید؟؟

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مامان خردادم 

خوشبحالتون که آخراشه

از استرس اینکه نینیم سالم بمونه خابم نمیبره آخه یه نینیچهارده هفته ت. شکم از دست دادو

به حدی دوستت دارم که میدانم خدا روزی ،سوالش از تو این باشد چه کردی او پرستیدت؟
2728
هشت سال پیش این موقع ها مشغول خرید سیسمونی بودیم .7 دی زندگیم اومد 😍😍😙

ای جونم خدا حفظش کنههههه

خدای مهربون ممنونم که دعاهام رو بی جواب نزاشتی 🙏🏻🥺بالاخره منم مادر شدم و این قشنگ ترین حس دنیاست❤️
واااای انقد کار دارم که نگو. لیست نوشتم واسه کارهای خونه تکونیم،هیچ کدومو انجام ندادم😬ساک که جای خ ...

دقیقا 

من مامان خردادم  خوشبحالتون که آخراشه از استرس اینکه نینیم سالم بمونه خابم نمیبره آخه یه نینی ...

انشالله سالم باشه توکل بر خدا

2740
چرا اینجوری شد

دلیلش مشخص نبود گفتن جنینت ایست قلبی کرده

من رفتم سووی هجده هفته که گفتن از چهارده دیگه رشد نکرده

من مامان خردادم  خوشبحالتون که آخراشه از استرس اینکه نینیم سالم بمونه خابم نمیبره آخه یه نینی ...

براتون ناد علی میخونم

ان شاءالله صحیح و سالم بیاد بغلت وزایمان راحتی داشته باشی گلم شمام برام دعا کنید بی بی چکم مثبت بشه یا اینکه پریود بشم که تو شهر غریب دنبال دکتر نباشم 😭

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍
براتون ناد علی میخونم ان شاءالله صحیح و سالم بیاد بغلت وزایمان راحتی داشته باشی گلم شمام برام دعا ک ...

ممنونم عزیزم

انشالله خدا یه نینی خوشگل و سالم بهت هدیه بده همین ماه 

براتون ناد علی میخونم ان شاءالله صحیح و سالم بیاد بغلت وزایمان راحتی داشته باشی گلم شمام برام دعا ک ...

انشالله حامله ای از کجا هستی؟؟ 

ممنونم عزیزم انشالله خدا یه نینی خوشگل و سالم بهت هدیه بده همین ماه 

ممنون گلم الان ۵روزه تاخیر دارم.خیلی نگرانم.توی ختم هام حتما یادت هستم عزیزم شمام دعام کن.

خدایی هست مهربان تراز حد تصور..... ۴فروردین ۱۴۰۲ بی بی چکم مثبت شد 💝  من ب دستان خدا خیره شدم معجزه کرد 😍برای سلامتی  امام زمان ومادر و پدرم صلوات میفرستی ؟خدایا سایه پدر و مادر رو برامون نگه دار. 2اذر 1402میوه دلم رو بغل کردم 🥰😍😍
ممنون گلم الان ۵روزه تاخیر دارم.خیلی نگرانم.توی ختم هام حتما یادت هستم عزیزم شمام دعام کن.

بی بی چک نزدی هنوز؟ 

مرسی که انقد مهربونی منم قول میدم حتما برات دعا کنم

2706