2737
2739
عنوان

خسته شدم از لاغری

135 بازدید | 23 پست

بچه ها من خیلی لاغرم. قدم ۱۶۸ وزنم ۴۷.دو تا شکم هم زایمان کردم. یک گرم هم چاق نشدم. ۳۵ سالمه مثل بچه ها میمونم. کسی راهی سراغ نداره برای افزایش وزن. پودر گلکسی فت تو اینستا دیدم میترسم اصل نباشه و عوارض داشته باشه. موندم چیکار کنم.

لطفا اگه کسی گفت لایکم کن

فکرها سردرگمم کرده بده راهی نشان/تا بدانم در کجایم،در کجای این جهان .شعر از خودمه چطوره؟🙃🙃ماه را گم نکنی! بین چراغانی ها💗😍لطفا برا خوشبختی و عاقبت به خیری خودمو اونی که بهش علاقه دارم یه صلوات مهمونم کنین😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر خشک 

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
2728

سلام گلم همسنیم😍حتماغذات کمه پرخوری کن

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔

پودر جینسینگ بخر.. اصلشم رنگش صورتی کمرنگه اشتهاتو بازمیکنه بدن و صورتتو تو پرمیکنه فقط یا3ماه استفاده کن یا 6 ماه چون مصرف زیادیش پوکی. استخوان میاره

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 
2740
فایده ندارد. تا بخوری به ذره پف میکنی بعد که قطع کنی وقت میخوابه

😭

الانم ارشد دامپزشکی دارم😍و هدف ام اینه وکیل شم امسال کنکور دادم و حقوق دانشگاه تهران قبول میشم احتمال زیاد خیلی خوشحالم امیدوارم شمام خوشحال باشین
از کجا بگیرم اصلشو؟

عطاریا دارن عزیزم حتمن بگو اصلشو میخای و باید صورتی کمرنگ باشه اگر. نباشه پس میاری... اگر. زرد بود پس بده

هرکه از کوچه ی تنهایی ما میگذرد ب هوای هوسی هم ک شده سرکی میکشد و میگذرد 

منم نسبت به قدم وزنم کم بود ولی رو تغذیه ام کار کردم ۸ کیلو اضافه کردم

البته بایدم ژنشو داشته باشی بعضیا کلا لاغر و ریز هستن

من موز و ژله خیلی میخوردم.میان وعده هامو زیاد کرده بودم.عصرا هم یه بار غذا میخوردم

2706