2733
2734
عنوان

خونه مادرشوهرمم الان من چیکار کنم؟

1969 بازدید | 28 پست

خیلی سفره غذا رو کوچیک میندازه جوری که با برادرشوهرم قشنگ صورت به صورت میشیم یکم فاصله هست 

بعد سر سفره پنج نفر میشینیم خیلی کوچیکه با پدرشوهرم و شوهرم و خودم و مادرشوهرم و برادرشوهرم که 20 سالشه

سفره هم یک بار مصرفه 

وقتی بهش میگم مادرجان یکم بزرگتر بنداز میگه نه همین خوبه

نمیدونم چیکار کنم

همینارو توضیح بده بهش

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب تا دستش بند هست خودت سفره رو بگیر بیار بنداز

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️
2731
2738

یکی بود ای مدلی بود تو فامیل همسرم ما دیگه سفره رو گرفتیم ازش بلند انداختیم توام خودت سفره بنداز

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
واااا حالا یکم زیاد بزاره چی میشه خودت تا اون غذارو بیاره خودت زود سفره پهن کن بیشتر بزار

حتما گرون هستن میخواد کم کم بزارم تو هم زود غذاتو بخور بلند شو نمیخوای ک روش بخوابی اشکال نداره کنار بیار مادرشوهرا عجیبن

2706