2733
2734
عنوان

خیلی بد اخلاق شدم😔😔😔

120 بازدید | 7 پست

چند وقته کلا احساس رضایت از چیزی ندارم شوهرمم آدم حرف زدن نیست کلا آرومه وقتایی که خونه ست ساکت میشینه هیچی هم نمیگه همش من باید حرف بزنم چند روز پیش بهش گفتم دیگه شورشو درآوردیااا اونم با خنده سر و تهشو هم آورد...دیشب بیچاره رفت پیش دوستاش آخر شب اومد من اصلا محلش ندادم حالا همیشه میره مشکلی نیستا ولی دیشب رو مخم بود زرتی هم اومد خوابید...

خوب کلافه شدم دیگه همش تو خونه ایم تفریح نداریم تنها تفریحمون خونه مامان و باباست😥😥😥الان خودشو واسم گرفته چیکار کنم؟؟؟؟😭😭😭

ولله که شهر بی تو مرا حبس می شود.... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خب وقتی ساکته پس چرا میره پیش دوستاش ؟ اگه حوصله تورو نداره، پس چطور حوصله اونارو داره؟ تو هم د ...

نه با اونا که ساکت نیست همش بگو بخنده😕

خب وقتی ساکته پس چرا میره پیش دوستاش ؟ اگه حوصله تورو نداره، پس چطور حوصله اونارو داره؟ تو هم د ...

من کلا از شلوغی بدم میاد با کسی هم زیاد دوست نمیشم ولی خوب اونم باید واسه ما وقت بذاره دیگه

همیشه کم حرفه یا فقط تو خونه با تو اینجوره؟ زندگیتون سرد شده شاید حوصله نداره ، چطور میره با دوستاش خوشگذرونی

میشه واسه خونه دار شدن منو دخترم یه صلوات بفرستین😔
همیشه کم حرفه یا فقط تو خونه با تو اینجوره؟ زندگیتون سرد شده شاید حوصله نداره ، چطور میره با دوستاش ...

کلا کم حرفه فقط پیش دوستاش خوبه...آره زندگیمون سرد شده یه زندگی روتین و روزمره...نمیدونم چیکار کنم حوصله دعوا و قهرم ندارم اصلا

2738