2733
2734

بچه ها خسته شدم ازشون واقعا خیلی دوس دارم دیگه بهشون زنگ نزنم روزی یکبار حرف بزنم .ولی انقدر عادت کردم هردقیقه باهاشون حرف میزنم اصلا هم حالمو خوب نمیکنن.مخصوصا مادرم که خدای استرس

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

همه مشکل از خانواده ی شوهرشون من همه ی دعواهام از خانوادمه .توروخدا کمکم کنید.خیلی هم مشغله دارما .فرش میبافم بچه ی ۹ماهه دارم سرکار میرم .اما به زر زدن عادت کردم

دخترم،عشق مامان،چراغ خونم،بی صبرانه منتظرم دستای نازتو بگیرم امیدم (برای سلامتی نی نی م صلوان بفرستین ممنون)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من من🤚

خسته نشدی ازشون .هرروز میگم دیگه زنگ نمیزنم .اما روز از نو روزی از نو

2728
خانواده خودم و همسرم هردو استرس میدن ازخانواده خودم مامانمه اونم همیشه نیست

شما هم بهشون زنگ میزنی یا نه

خسته نشدی ازشون .هرروز میگم دیگه زنگ نمیزنم .اما روز از نو روزی از نو

من هنوزعروسی نکردم ولی خییییلی کم باهاشون حرف میزنم بیشترتواتاقمم وسرم به کنکورم گرمه ولی خیییلی اذیتم به خصوص بامادرم خیلی بحثم میشه

خدایاهرکسی که این امضارومیخونه همین الان یهویی اون اتفاقی که ازته دلش آرزوداره بیوفته واسش🙏
2740
به مامانم هرروززنگ میزنم نزنم خودش میزنه خانواده شوهرهرروز جلوچشممه یجا زندگی میکنیم

خیلی سخته 

خیلی سخته 

اهوم حالا بازالان بهترشده مامانم قبلا پیش من باشوهرم ازکیس های ازدواجی که قبلا درنظرداشتن صحبت میکرد فک کن 

آخرش به خالم گفتم تذکر داد

حالاکه میروی همراه جاده ها برگردو پس بده تنهایی مرا