2733
2739
عنوان

لیزیک چشم (دنبال دکتر خوب تو مشهدم)

446 بازدید | 16 پست

سلام به همگی

لطفا بیاین کمکم

چشام ضعیف خیلی دوست دارم عمل کنم

اصلا عینک دوست ندارم

اونایی ک عمل کردن لطفا بیاین یکم بهم اطلاعات بدین

کدوم دکتر تو مشهد برا لیزیک خوبه؟ قیمتاشون چه جوریه؟ 

اصلا کسایی که عمل کردین راضی هستین یا نه؟ 

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دوست دارم عمل کنم ولی سنم کمه میشه بگی شماره چشمت چنده و چندساله عزیزم

من 28 سالمه

شماره چشمم رو خیلی وقته ک نرفتم دکتر چک کنم ولی آخرین بار یکیش که ضعیف تره 2.75 بود

باز من سنم داره میره بالا میخام زودتر برم

فرقی میان طعنه و تعریف خلق نیست       چون رود بگذر از همه ی سنگ ریزه ها                                                                                                                  یه صلوات هم لطفا برای حاجت روایی من بفرستین  
2731
دکتر صداقت. فک کنم 7500 بشه. البته منم شنیدم. دکتر خاکشور ولی فک کنم دیگه عمل نمیکنه بخاطر سن زیادش. ...

منم دکتر صداقت رو شنیدم

شما پیشش عمل کردی؟ 

من 28 سالمه شماره چشمم رو خیلی وقته ک نرفتم دکتر چک کنم ولی آخرین بار یکیش که ضعیف تره 2.75 بود با ...

زودتر عمل کن خیلی حس خوبیه که بینایی کامل باشه😍😍سنتم که خیلی مناسبه

ولی من ۱۸ سالمه دکتر گفته اگه تا یکی دوسال دیگه ثابت بود عمل کن

راستم ۱و نیم

چپم ۱و۷۵

خیلی اذیت میشم از عینکم بدم میاد🥺گاهی وقتا میشینم گریه میکنم از ناراحتی...

▪︎♡تیکر بارداری نیست♡▪︎♡درخواست دوستی ندید لطفا♡▪︎
منم دکتر صداقت رو شنیدم شما پیشش عمل کردی؟ 

نه ولی دوستام عمل کردن خیلی راضی بودن فک کنم الان دکتر از خارج آمده باشه چون بیشتر وقت ها ایران نیست. فک کنم خ ملاصدرا 7 مطبش باشه. 

پیشرفت، یعنی رقصیدن با آهنگی که یک زمانی باهاش گریه کرده بودی🥰
زودتر عمل کن خیلی حس خوبیه که بینایی کامل باشه😍😍سنتم که خیلی مناسبه  ولی من ۱۸ سالمه دکتر گف ...

منم از عینک واقعا خوشم نمیاد

اینقدرم که نمیزنم هی چشام داره ضعیف تر میشه😔

2740
نه ولی دوستام عمل کردن خیلی راضی بودن فک کنم الان دکتر از خارج آمده باشه چون بیشتر وقت ها ایران نیست ...

مرسی عزیزم

منم احتمالا میرم پیش صداقت البته اگه قیمتش خیلی زیاد نباشه😅

منم از عینک واقعا خوشم نمیاد اینقدرم که نمیزنم هی چشام داره ضعیف تر میشه😔

😓😓🥺🥺منم فقط برای تلوزیون دیدن میزنم💔😢

منم دوست دارم عمل کنم ولی سنم کمه میشه بگی شماره چشمت چنده و چندساله عزیزم

عزیزم من پرسیدم بعد از ۱۸ سال اگه شماره چشمت ثابت بشه مشکلی نیست من پسرم بعد از ۶ ماه که ثابت شد عمل کرد

عزیزم من پرسیدم بعد از ۱۸ سال اگه شماره چشمت ثابت بشه مشکلی نیست من پسرم بعد از ۶ ماه که ثابت شد عمل ...

ممنون گلم❤🥺

گلم خاله من پیش دکتر فاطمه ایراندوست عمل کرده الان چند ماه گذشته . فقط چند روز اول یکم میسوخت ولی بعدش دیگه هیچی نبود خیلی راضیه از عملش . کلی تحقیق کرد کهه یه دکتر خوب پیدا کنه

2706