2737
2739
عنوان

این درسا عمومی هستن یا اختصاصی؟

123 بازدید | 19 پست

دوستان من کنکوری هستم،میگن دروس عمومی از کنکور۴۰۲ حذف شده،میشه راهنماییم کنین این کتابایی که میگم عمومی هستن یا نه؟من انسانی هستم

زبان(روش نوشته رشته های تجربی، ریاضی،انسانی،معارف)عمومیه یعنی یا اختصاصی؟

فارسی(روش همون نوشته های کتاب زبان رو نوشته)عمومیه یا اختصاصی؟

روی اون یکی کتابهایی که می‌دونم اختصاصی هستن یا نوشته رشته انسانی یا هم یکی دو تا رشته کنارش نوشته،ولی این کتابا توی اینهمه رشته هست،بالاخره نفهمیدم اختصاصی هست یا عمومی؟ممنون میشم راهنماییم کنین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ادبیات زبان دینی عربی عمومی ان

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2731
2738
ادبیات اختصاصی انسانی پیش کتاب علوم فنون ادبی

گفتم ک مطمئن نیستم علوم فنون هم نخوندم نمیدونم چطوریه 

شب آرزوها سال ۱۴۰۱ : خدایا میشه سال ۱۴۰۳ بیام تایپک بزنم و بگم من تونستم من موفق شدم‌ :)❤
عزیزم دروس عمومی این چهارتان ادبیات  عربی  دینی  زبان

ممنون که گفتی دوستم ولی آخه روی این کتابایی که میگی فقط اسم رشته منو نوشته فقط زبان و فارسی چندتا رشته نوشته روی درسای عمومی هم نوشته مختص همه رشته ها،نفهمیدم چطور اینا عمومین؟

اخه گلم روی دینی  فقط اسم رشته خودم یعنی انسانی نوشته،چطور عمومیه؟عربی هم نوشته رشته های انسانی ...

چون رشته انسانی غیر از عربی عمومی؛عربی اختصاصی هم داره 

کتاب دینی شما هم چنددرس اضافه تر داره 

کتابای اختصاصی رشته انسانی میشه ریاضی و آمار؛علوم و فنون ادبی؛فلسفه؛منطق؛روانشناسی؛تاریخ؛جغرافیا؛اقتصاد و جامعه شناسی

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  
2706