2733
2734
عنوان

دو جور غذا واسه مهمون کدوم با هم جور هست؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3273 بازدید | 50 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همیشه مهمون دعوت میکنم جوجه کباب و قورمه سبزی و اگه حوصله داشتم سوپ میپزم.به نظرم بهترین منو هستش ...

و همه هم دوست دارن...

منم همینطورم..

گاهی کوبیده هم جایگزین جوجه میشه🙂

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤
2731

ماهی و مرغ و رو چه حسابی میگین جماعت😒😒😒😒

دو تا گوشت کنار هم 😒

ماهی میخوای حتما باشه کنارش خورش بزار که بهترین گزینه قورمه سبزی هست 

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
من همیشه مهمون دعوت میکنم جوجه کباب و قورمه سبزی و اگه حوصله داشتم سوپ میپزم.به نظرم بهترین منو هستش ...

اره خوبه.ولی میدونی خونمون آپارتمانی جا واسه جوجه کباب کردن ندارم. قرمه سبزی هم شام خوردن .واسه همین فردا نهار نمیشه باز پخت.میخوام ماهی بپزم حالا کنارش یا قیمه یا مرغ 

معمولا تو سفره باید یه مدل خورش باشه 

ماهی بذار با یه مدل خورش چون مرغ و ماهی جفتشون طبعشون سرده شاید کسی دوس نداشته باشه یانتونه بخوره

" تو الان تو گذشته ی آیندتی پس جایی واسه پشیمونی نزار "
ماهی و مرغ و رو چه حسابی میگین جماعت😒😒😒😒 دو تا گوشت کنار هم 😒 ماهی میخوای حتما باشه کنارش خور ...

حالا من برام سوال شده روی چه حسابی اکثرا میگین که ماهی و قورمه سبزی😣

قلب من از صدای تو چه عاشقانه کوک شد❤

هیچکدومش جور درنمیاد 

😂نمیخوام پز بدم، تحقیرتون کنم، سرکوفت بزنم،یا اینکه مایه‌داریمو به رختون بکشم،ولی جاتون خالی الان یه نیمرو خوردم با نون سنگک!!.😂!.◊🤓دو توصیه خیلی مهم:اول اینکه : هیچ وقت به انتخاب های همسرتان نخندید؛ شما یکی از آنها هستید.دوم اینکه : هیچ وقت به انتخاب های خودتان افتخار نکنید؛ همسرتان یکی از آنهاست.😉
حالا من برام سوال شده روی چه حسابی اکثرا میگین که ماهی و قورمه سبزی😣

چون اصرار داره که ماهی باشه حتما 

حالا کنارش خورش باشه بهتره یا مرغ؟؟

عَی خداا شکرت😘❤...برای حال خوبت نشانه ها بسیارند..آنها را دریافت کن و روزت را بساز..گوارای وجودت❤ اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

خورشت بادمجان مجلسی تره

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.