2752
2734

من 35 سالمه  میخوام ارشد بخونم .رشته لیسانسم مدیریت است. میخوام روانشناسی بدم بنظرتون کار عاقلانه ای می کنم با توجه به سنم تغییر رشته به روانشناسی میدم. بنظرتون برام آینده داره تواین سن

من خودم روانشناسی میخونم ولی مدیریت که خوبه چرا میخوای عوض کنی سعی کن تو رشته خودت موفق بشی؛رشته عو ...

ممنون از نظرت .رشتم مدیریت جهانگردی بوده . بنظرت بازم همون مدیریت رو بخونم ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من خودم روانشناسی میخونم ولی مدیریت که خوبه چرا میخوای عوض کنی سعی کن تو رشته خودت موفق بشی؛رشته عو ...

چون دوست دارم روانشناسی رو تا دکتری برم و علاقه دارم. مدیریت رو هم دوست دارم ولی فکر میکنم تو این سن برام آینده نداره 

چون دوست دارم روانشناسی رو تا دکتری برم و علاقه دارم. مدیریت رو هم دوست دارم ولی فکر میکنم تو ...

بزار ی چیزی بهت بگم که خوب یاد بگیری

بعضی از رشته ها بدون اینکه لازم باشه بری دانشگاه و تحصیل کنی میتونی یادبگیری

مثلا همین روانشناسی

اگه بهش علاقه داری ،کتاب هاشو تهیه کن و مطالعه کن

ولی رشته خودت خوبه