2737
2739
عنوان

علائم هفته ششم

612 بازدید | 8 پست

من شنبه سونو دادم ۵ هفته م ساک بارداری بود تو سونو فعلا جنین و قلب نبود تا دیروز زیر دلم تیر میکشید و تکرر ادرار داشتم 

دیشب چون ناخواسته بود بارداری م با همسرم بحث مون شد اون میگفت زود و اینا منم کلی گریه کردم😭 الان از صبح دیگه تکرر ادرار ندارم و درد زیر دلم کم شده امکان داره بارداریم پوچ شده باشه؟

عزیزم بارداری پوچ اخه چه صیغه ایه کم پیش میاد ۵ هفته معلومه جنین و نمیبینن و قلبیم نمیبینن شما باید ...

توکل به خدا  به خاطر گریه های دیشبم خیلییی ترسیدم یهوم علائمم رفت😔🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

توکل به خدا  به خاطر گریه های دیشبم خیلییی ترسیدم یهوم علائمم رفت😔🙏

نه بابا من ک از اولم علائم نداشتم بارداری همینه یهو علائم میاد یهو میره 

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2728
حتمااااا😍😍🙏🙏

سلام شما هفته ۵ با سونو شکمی متوجه ساک بارداری شدید 

منم هفته ۵ ولی ساک دیده نشده نگرانم

همیشه فکر می‌کردم بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی. ولی حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی.
2740
سلام شما هفته ۵ با سونو شکمی متوجه ساک بارداری شدید  منم هفته ۵ ولی ساک دیده نشده نگرانم

اره عزیزم من بی بی م مثبت شد فرستادنم سونو شکمی ولی دکتر سونو م گفت با سونو شکمی به سختی پیداش کردم اوصولی اینه تو ۵ هفته سونو واژینال برین ولی دو هفته ام صب کن برو ان شا الله هر دومون جنین و قلب شو ببینیم