2733
2739
عنوان

کیا تجربه عاشقی دارن 🖤

220 بازدید | 41 پست

دوستای گلم سلام حالتون چطوره.بچها من چهارساله با آقایی هستم اولش هیچ علاقه ای بهش نداشتم اون با التماس میگفت بمون حتی شمارمم بهش نمیدادم فقط یه آیدی تلگرام بهش دادم خیلی هوامو داشت ولی من برعکس همچنان متنفر بودم یه روز ازم دلخور شد اولش برام مهم نبود بعدش اذیت شدم اونجا بود فهمیدم عاشقش شدم😔الان چهارساله از اون موقع میگذره ایشون حتی برای خواستگاری اقدام کردن ولی متاسفانه مادرش مخالفه.سر من خیلی سختی کشیده با خانوادش قطع رابطه کرده به دلیل اینکه از خانوادش خواسته همونقدر خودشو دوست دارن منم دوست داشته باشن.الان خیلی ناراحته میگه کس کاری ندارم بیام خواستگاری اخه اگه تنهایی بیاد بابام به هیچ وجه راضی نمیشه😔ازم خواست از هم جدا بشیم تا بیشتر از این اذیت نشم ولی من حتی نمیتونم یکساعت بدون اون تحمل کنم لطفا بگید چکار کنم کسی از شماها مشکل منو داشته یا نه.من خودمو میشناسم اگه میتونستم حرفشو قبول میکردم ولی من سه ساعت ازش بیخبر بودم راهی بیمارستان شدم😔😔

یِه حِسِهᵀⁿᶠᵒʳنِصبَت بِهᴴᵐᵉ..͜♡ 🌈🥀  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کسی که قید خونواده شو بزنه زیاد بهش اعتماد ندارم. 

اونا از خون و گوشت این اقا بودن و قبل منم بودن چیشد من عزیز تر شدم؟! فردا از کجا معلوم منو کنار نذاره. 

خواستش از خونوادش هم غیر منطقی هست مگه دوست داشتن اجباری و زوری هست؟! 

2738
کسی که قید خونواده شو بزنه زیاد بهش اعتماد ندارم.  اونا از خون و گوشت این اقا بودن و قبل منم ب ...

من باهاتون موافق نیستم 

چون الکی نیست ک شما خودتو بزار جای طرف پدر و مادرتو ول کن بخاطرش اگه انقدر عزیز نبود ک پدر و مادرتو ول نیمکردی واسه چی باید این همه سختی کشیدی برای رسیدنش اخرشم ولش کنی 

هیچوقت هیچ چیز همیشگی نیس:)))
اگ خانوادشو ول کنه بخاطر تو خانواده ای ک انقد زحمت کشیدن فردا تورم بخاطر یکی دگ ول میکنه همیشه راه س ...

من خودمو اینو بهش گفتم حتی خواهرش راه جلومون گذاشت برای رسیدنمون ولی بازم نیاز داریم به خانوادش چندبار سر خودم با خانوادش بحثش شد تا جایی تونستم کنترلش کردم آشتیشون دادم ولی الان میگه نمیخوام حدود یکساله پیش خانوادش نرفته

ببین گلم خانواده خیلی مهمه یکی از دوستای من ب خاطر مادرشوهرش از شوهرش جدا شد ب این فکر نکن خودش دوست داره کافیه بعد ازدواج میفهمی کافی نیست پسر هم واقعا اگ بخوادت مامان شو راضی میکنه از مشاور هم حتما کمکم بگیر و اینوبدون پسر اگ از ته دلش بخوادت پات وایمیسته و ب اجبار مامانش ازدواج نمیکنه با کس دیگ 

من باهاتون موافق نیستم  چون الکی نیست ک شما خودتو بزار جای طرف پدر و مادرتو ول کن بخاطرش اگه ا ...

منم موافق نظر تون نیستم خیلی انگشت شمارن اونایی که قید خونوادشونو بزنن که اونم کوتاه مدت بوده و باز عاقلانه تعامل با خونوادشو شروع کردن. 

این روزا هم عاشق های سینه چاک زیادی میبینیم که تبشون حتی با وجود ازدواج چند صباحیه

ببین گلم خانواده خیلی مهمه یکی از دوستای من ب خاطر مادرشوهرش از شوهرش جدا شد ب این فکر نکن خودش دوست ...

ممنون عزیزم خدا را شکر تا الان حتی بفکر ازدواج با کسی دیگه ای نیست.چندین بار از بزرگترای فامیل فرستاده پیش مادرش که باهاش حرف بزنه تا الان متاسفانه راضی نشدن