2737
2734
عنوان

خانه هنرمندان نی نی سایت

26121 بازدید | 316 پست
سلام به شما که وارد این تاپیک شدید .
معلومه به هنر و هنرمندان علاقه دارید .
راستش چند وقتی بود با دیدن عکس های کاردستی های مختلف مادر های باسلیقه در تاپیک های مختلف این فکربه ذهنم خطور کرده بود که یک تاپیک بزنم تا تمام هنرمندان سایت عکس توش بذارند . ولی خب تا حالا فرصتش نشده بود .

من فکر می کنم که دوستان حاضر در این تاپیک می تونند تعامل بسیار خوبی با دوستان تاپیک دکوراسیون داشته باشند
تاپیک دوراسیون
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=614518&PageNumber=80
قانون تاپیک ما :

لطفا در یک خط یا امضا تون می تونید اگر سایت یا وبلاگ یا ادرس و شماره تماس دارید ذکر کنید تا دوستان برای راهنمایی خواستن ازتون در هر زمینه بتونند براحتی پیداتون کنند. از نظر من ذکر قیمت در زیر کارهنری مورد نظر صرفا جهت اطلاع از محدوده قیمت ها مشکلی نداره .

اسپم گذاری هم ممنوعه دیگه گفتن نداره ولی سوال پرسیدن ازاد است.

از لطفی که همه دوستان به من دارند بسیار سپاسگذارم ولی برای اینکه تاپیک کاربردی تر باشه پستهای تقدیر وتشکر و .... را پاک می کنم .

بعضی از دوستان هم شکسته نفسی می فرمایند و ایمیل می دهند که ای بابا ما کجا هنر کجا ! ... من خواهش می کنم ازتون که واقعا هر کارهنری را که بلد هستید یا حتی شروع کردید و عکس نمونه دارید بگذارید اینجوری برای بقیه دوستان هم ایجاد انگیزه می شه شاید هر کدام از شما کارهایی بلد باشید که دیگران از ش اطلاعی ندارند لطفا ما راهم سهیم کنید . متشکرم

به هر حال

خانم های هنر مند و دوستان بازدید کننده به تاپیک ما خوش امدید .
شماره تماس 09368669501 مریم تهرانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
ماما صدرا جان اصلاحش کردم پستم رو

می دونی چرا لینک گذاشته بودم چون عکسهام زیاد هست و گفتم دوباره کاری نشه.

این گلدان رو همین امشب درست کردم:

آپلود عکس
خدایا کمک کن همیشه شاکرت باشم ... تا حالم همیشه خوب باشه
خسته نباشی یکتا جان . قشنگ شده. یک روز یک گلفروشی بمن گفت خانم هروقت گل انتخاب می کنی چه طبیعی چه مصنوعی به تعداد اعداد فرد انتخاب کن قشنگ می شه. من که همیشه حرفش را رعایت می کنم.
شماره تماس 09368669501 مریم تهرانی
سلام دوستان یه سری از عکسا باز نمیشه لطفا یه سایت اپلود خوب بدید که همه عکسا رو بشه دید ممنونم.
باز هم دویده ام.آنچنان که زندگی مرا در هوای تو نفس نفس حدس میزند.
راستی در میان این همه اگر تو چقدر بایدی!
اینم کارای من
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس
آپلود عکس

نی نی مامی جون برات توضیح میدم ولی چون اینجا فقط عکس میزاریم بعدش باید پاک بشه.
بافت رو از نوک انگشتان شروع میکنیم یه گره جادویی بزن و توشو 8 تا پایه کوتاه بزن سه تا زنجیره بزن و برو ردیف دوم و تو هر دونه رو دوتا پایه بلند بزن و میشه 16 تا
من برای دوسال تا سه سال بافتم و همینقدر کافی بود زیاد کردنش و اگه نه ردیف بعد باز سه تا زنجیره برای شروع کار بعد یکی درمیون اضافه کن که میشه 24 تا
تو ردیفای دیگه ثابت بباف تا جایی که برسی به محل شصت به اونجا رسیدی دیگه نباف فقط سه تا 4 تا زنجیره بزن به اندازه عرض شصت و ادامشو بباف
ردیف بعد بو اون زنجیره ها رسیدی روی اونا رو هم بباف وقتی به مچ رسیدی 3 یا 4 ردیف پایه کوتاه بزن سفت شه مچش کار تموم میشه.

برای شصتش دوتا کار میتونی بکنی یا یک گره جادویی بزنی و روی اونو ثابت ببافی تا مثل یه کیسه خواب کوچولو دربیاد بالش و بعد با نخ و سوزن به اون محل سوراخ نصبش کنی.
یا اینکه نختو بگیری و از محلی که باز گزاشتی چند ردیف دورشو ببافی و اخر کار کم کنی دونه هارو تا شصت شکل بگیره.
باز هم دویده ام.آنچنان که زندگی مرا در هوای تو نفس نفس حدس میزند.
راستی در میان این همه اگر تو چقدر بایدی!