2733
2734
عنوان

برای حاجت دلتون هرچی بگید میخونم

179 بازدید | 26 پست

سلام وارد این گروه بوی عطر خدا بشین دست جمعی برای حاجتتون دعا میخونیمhttps://chat.whatsapp.com/DDsc6ZBY9NUAnMODpco9US

خدا جونم ممنونم ازت یکبار دیگه حضورتو توی زندگیم احساس کردم شکرت هزاران بار شکرت که نی نی گذاشتی تو دلم🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳❤️

یه بقرع برام یخون

میم های نی نی سایتی اینجا میزارم😁 😎حافظ کل سوره( قل هو الله احد)..😎ساعت ۱۲ شب به بعد توی سایت پادزهر لازم میشین بس که سمه😌من وقتی میام نی نی سایت خودم میریزم پشما م میمونن   آخه یکی نیست بگه ماذا فاذا لاذا چاذا بلاذا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
یه بقرع برام یخون

ایه الکرسی خوندم ان شاء الله به حق امام زمانمون حاجتت روا بشه

خدا جونم ممنونم ازت یکبار دیگه حضورتو توی زندگیم احساس کردم شکرت هزاران بار شکرت که نی نی گذاشتی تو دلم🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳❤️
خودت یه چیزی بخون خدا حاجتمو بده   صد درصدی😭

یه حمد 5تا قل ان شاء الله حاجت روابشی 

2740
برای منم یه صلوات بفرست حاجت روا شی عزیزم

اللهم صل علی محمد وال محمد ❤️❤️❤️❤️ ده بار

التماس دعای شدید

الهی به حق الحسين حاجتت روا بشه امروز از حضرت زهرا مژدگانی بگیری❤️❤️❤️❤️❤️

برای منم یه صلوات بفرست حاجت روا شی عزیزم

اللهم صل علی محمد وال محمد ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

الهی به حق الحسين حاجتت روا بشه امروز از حضرت زهرا مژدگانی بگیری❤️❤️❤️❤️❤️

ووای ینی میشه امروز فروا حاجت روا شم؟

تغییر از کاربری که روزی صدتا تاپیک میزد و غر میزد به یه دختر آروم و بی سر صدا😁😂
سلام برا من یه حدیث کسا بخونین  ممنونم

چشم عزیزم برای شمام حدیث کسا میخونم

2706