2737
2734
عنوان

ذخیره تخمدان‌کم و ... ۲۱ سال سن😔 برام دعا کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 37 پست

تو اینستا پیج bardari-flora رو ببین با اصلاح سبک زندگی ک میده داره مدرک جمع میکنه ک ثابت کنه ذخیره کم قابل درمان و بالا میره خیلیا تو پیجش نتیجه گرفتن و ذخی ه شون بالا رفته رو باردار شدن . حتما پیجش ببین 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ذخیره تخمدان اندازه اون فولیکول و تخمک های ک آزاد میشن تو تخمدا رو میگه ک با اندازه خود تخمدان رابطه ...

متوجه شدم عزیزم امیدوارم زودتر مشکلت حل بشه که میدونم میشه

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
2731
نه چهارمم ... برای آزمایش منظورته؟ یعنی ۱ ماه صبر کنم همین ذخیره تمام نشه

هر چی دکترت بگه 

ولی هم ازمایشگاه هم مرکز ناباروری به من تاکید داشت سوم دقیق تره 

اینقدرم نترس من مطمینم مشکل ذخیره نداری 

عزیزم واسه ازمایش amh مهم نیس کی ازمایش بدی ولی  lh fshباید ۳ پریود باشه امیدوارم ک جواب خوب باشه دکتر اشتباه کرده باشه لی از همین فردا قرص کو آنزیم کیوتن بگیر ، ژل رویال ، جنسینگ ،دوسین ،بگیر خودت و شوهرت بخورید هم واسه اسپرم خوبه هم تخمک 

2740