2410
2553

رفتم پیش دکتر امروز یک سال اقدامم سونو گرفت وگفت خیلی عجیبه با این سن ذخیره تخمدانت کمه فردا میرم آزمایش amh برام دعا کنید...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

کم بودن ذخیره تخمدان چه علائمی داره

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..
2714
ببین تنها چیزی که قطعی نیست ولی میتونه یه نشونه باشه ،اینه که خونریزی پرودیت خیلی کم باشه ،اینم میگم ...

نه همه چی منظمه اصلا فکر نمیکردم مشکلی داشته باشم سونوی رحم و ضمائم از رو شکم چند ماه پیش دادم مشخص نشد 

والا من علائمی نداشتم فقط رفتم چکاپ ک چرا ۱ ساله باردار نشدم

خوب میشی عزیزم

اگه ازم بپرسن مهم ترین چیزی که زندگی بهت یاد داده چیه میگم هرجای زندگی حالت با کسی و چیزی خوب نبود ترکش کن. مهم نیس تا کجا پیش رفتی. مهم نیس چقد زمان گذشته. میگم هیچ وقت برای ترک مسیر و آدم اشتباه دیر نیست. میگم هیچی توی زندگی مهم تر از این نیست که حالت خوب باشه. هیچ چیزی و هیچ کسی ارزش آزار دیدن رو ندارهمیگم اولویت زندگیت حال خوبت باشه. چون یه جایی وقتی به گذشته نگاه می کنی می بینی سر آدما و اتفاقاتی اذیت شدی که حالا هیچ جایی تو زندگیت ندارن..

منم تو سنو روز سوم دکتر گفت مشخص نیست برو ازمایش بده ازمایش دادم 2.8 بود نگران نباش

هر بچه ای منو میبینه میگه خوشبحال بچه تون چقدر مامان مهربونی داره   ولی نمیدونن من بچه ندارم  کاش خدا نگام میکرد من باردار میشدم و صاحب یه فرزند سالم و زیبا خدایا امیدم به تو هست خودت دستمو بگیر
وااا چجور از سونو فهمیده؟؟؟  دکتراخوب بلدن یه کسی و نگران کنن الکی  میری آزمایش میدی همه ...

مرسی عزیزم اگه همه چی خوب باشه خیلیییی خوشحال میشم مرسی امید دادی یکم از نگرانیم کم شد

2706