2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم. دیگه از فرداش قطع میشد. البته کاملم دراز میکشیدم

دل درد هم داشتی با لکه؟ 

من لکه بینی پیدا کردم زیردلمم باهاش درد میکنه کمی. مثل اوایل پریودی

خدایا توکل میکنم به خودت(از رحمت من ناامید نشوید) 
2728
یه روزه. دیگه وقتی شیاف میزاشتم و نزدیکی نبود درست میشد. 

بعد دوباره برمی‌گشت؟ بعد چند وقت برمی‌گشت؟ رعایت نمیکردی برمیگشت

من حالا استرس اینو دارم این تموم شه بره دوباره برگرده. یعنی نمیشه دیگه زندگی عادی کرد تا آخر حاملگی

2738
بعد دوباره برمی‌گشت؟ بعد چند وقت برمی‌گشت؟ رعایت نمیکردی برمیگشت من حالا استرس اینو دارم این تموم ش ...

عزیزم اگه زیر نظر دکتر نیستی برو ببینم شاید شیاف تنها برات کم هست آمپولی چیزی شاید نیاز باشه. 

عزیزم مثلا امروز لک میدیدم تا وقتی شیاف نمیزدم خوب نمیشد اونوقت شیاف رو کامل تا ده روزی میزدم و استراحت میکردم. ممکن بود شیاف هم که میزارم اما با نزدیکی لک میدیدم. تا 22 هفته تقریبا ترس لک و این چیا هست بعدش راحت میشی. استرس نداشته باش. من 3 4 بار لک دیدم اوایل. دیگه بستگی به میزان راه رفتنو نزدیکی و خون پشت جفت داره. 

عزیزم اگه زیر نظر دکتر نیستی برو ببینم شاید شیاف تنها برات کم هست آمپولی چیزی شاید نیاز باشه.  ...

دکتر بهم شیاف و 2 تا آمپولم داده هفته ای یکی. 

منظورم اینه الان مثلا من لکه قطع شد میتونم برم جایی. خونه کسی. یا فقط باید استراحت کنم ممکنه بازم دوباره لکه بیاد؟ 

ن راحت باش اما سعی کن دراز بکشی خون پشت جفت جذب شه. سعی کن کار هم انجام ندی. 

من هماتوم ندارم سونو دادم. فقط یه فیبروم کوچولو دارم که دکتر گفت ربطی نداره به لکه بینی

2706