2733
2734
عنوان

سلام خوبید راجب طول سرویکس

69 بازدید | 8 پست

من دیشب رفتم بیمارستان نجمیه سونو‌شدم هفت ۲۶ که دیدیم طول سرویکس با مثانه پر از رو شکم۲۶ درحالی که سونو ۱۸ هفته ۳۱ بود من داعم درد دارم انقباض دارم بخصوص نشستن پاشدن پهلو به پهلو شدن دسشویی رفتن احساس میکنم زیر شکمم پاره میشه درد لگن بچه هم بریچه رحمم نیمه دوشاخه که بخاطر اون باز بهم احتمال زایمان زود راس داده بودن الان هم طول سرویکس چون هفته بارداریم هم زیاده نمیشه سرکلاژ کرد حالا دلم شور میزنه اساسی چیکار کنم من دکتر اونجا هم حسابی منو ترسوند شما اطلاعاتی داریپ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام راهی جز استراحت نیست . به توصیه های پزشکت گوش کن هیچ کس اینجا نمیتونه تضمین کنه توصیه هاش رو

پزشک من هر چیزی رو طبیعی می‌دونه بهش میگم دل‌درد دارم شدید میگه غذا ملین اور بخور در صورتی که من یوبوست ندارم درد پریودی دارم شدید سره این فردا پیش یه دکتر دیگه وقت دارم اما بازم میخاستم بدونم بقیه چیکار کردن امیدوار بشم 🤍ممنون بازم

2731
استراحت مطلق تنها چاره اس  یبوست نباید بگیری ،ازتوالت فرنگی استفاده کنی ،نزدیکی نکنی   ا ...

از اول بارداری کلا استراحت بودم توالت فرنگی استفاده میکنم نزدیکی هم نداشتم بازم درد های شدید ممنونم بازم بخاطر نظرتون

اگه اون دکتر احمق به من میگف سرکلاژ بشم الان بچم😢😢بچم پنج ماهش بود توبغلم خیلی ناراحتم...نفهمیدم سرکلاژ شدی یامیخای انجام بدی اگه شدی تواین ۲۶هفته تنها کاری ک میکنی استراحت مطلق باش چون طول سرویسکت کمه ما من ۳۷بود نمیخوام ناراحت باشی دارم میگم ک پیشگیری کن برو پیش یه دکتر خوب.تردرد پریودی عادی نیست ک نشانه زایمان زودرس

2738