2737
2734
عنوان

غذا نخوردن کودک

116 بازدید | 7 پست

پسرم یک سال و نیمشه غذا نمیخوره فقط صبح و شب یه شیشه شیر پاستوریزه میخوره حتی شیر رو هم ازش گرفتیم بازم غذا نخورد مجبور شدیم باز شیر رو بدیم تو خونه اصلا غذا نمیخوره بیرون که بریم میخوره نمیدونم چیکارش کنم هر چی تنوع میدم به غذاهاش دو سه تا قاشق میخوره میره سراغ شیطنتش

پسر منم همین بود کلا تو پارک و شهربازی و مرکز خریدا بودیم که بهش غذا بدیم تو 18 ماهگی 9 کیلو بود الان تو 6 ساله باز بهتر شده ولی بازم گیر میده این پیاز داره اون لیمو داره این بو میده و این چیزا گوشت قرمز فقط چرخ کرده میخوره ماهی اصلا نمیخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دخترم از وقتی شیرشو قطع کردم یه ذره اشتهاش بهتر شده البته بردم دکتر قطره کلوی کیدز و یه کلسیم بش داد چون هنوز نمیتونه بدون کمک راه بره یه ذره بهتر شده ولی اصلا شیر نمیخوره نه خشک نه پاستوریزه یه سالو سه ماهشه

2728
پسر منم همین بود کلا تو پارک و شهربازی و مرکز خریدا بودیم که بهش غذا بدیم تو 18 ماهگی 9 کیلو بود الا ...

ای بابا من که نمیتونم تو این کرونا همش برم پارک و خیابون بخدا خستم کرده یک سال و نیمشه ولی هنوز ده کیلو و نیمه

من دخترم از وقتی شیرشو قطع کردم یه ذره اشتهاش بهتر شده البته بردم دکتر قطره کلوی کیدز و یه کلسیم بش ...

نه پسر من از ده ماهگی راه میرفت شیر خودمو میخورد الان یه ماهی میشه قطع کردم الان فقط شیر پاستوریزه میخوره ولی غذا اصلا با بدبختی و داد و بیداد بهش یکم غذا میدم فقط میره دنبال شیسنتش و بازی و خرابکاری

2740