2733
2734
عنوان

اضطراب دوران بارداری

107 بازدید | 12 پست

بچه من ماه هفته 15 هستم ولی چون یه کم سخت باردار شدم همش استرس دارم فکر می کنم برای بچم اتفاقی افتاده.

دلم می خواد هر روز برم سونوگرافی تا چکش کنن

استرس تو رو رشد مغزی جنین تاثیر داره.. ینی انواع اختلال رفتاری آ از همین جنینی شروع میشه.. حتی اگه یک درصد امید به موندنش باشه این دوره رو ریلکس بگذرون عزیزکم ❣️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم بعد از سالها با مصیبت باردار شدم این استرس دیوونم کرده دو هفته یه بار سونو میدم با اینکه حرکاتو حس میکنم ولی آرامش ندارم هنوز هیچی نخریدم اتاق نچیدم حتی در مورد اسم مطمئن نیستم اینقدر که همش ترس از این دارم که خدایی نکرده مشکلی پیش ییاد

من بعد از ۱۷ سال باردار شدم انقدر بهش فکر نکنید خودتون و با یه کاری یه چیزی سرگرم کنید استرس سم برا بچه پیاده رویی ارام داشته باشید تو خونه ارام میشید من بعد از هر وعده نیم ساعت پیاده روی میکنم 

امیدم به خداهست همیشه
استرس تو رو رشد مغزی جنین تاثیر داره.. ینی انواع اختلال رفتاری آ از همین جنینی شروع میشه.. حتی اگه ی ...

خیلی سعی میکنم بخدا میدونم اصلا انرژی منفی بلاخره به جای خوبی ختم نمیشه ولی نمیدونم باید چیکار کنم

2738
سنو زیاد خوب نیس فکر کنم.من که اینقد بارداری سختی داشتم تاحالا به این چیزا نتونستم فکر کنم.الانم که ...

الهی واقعا دوران شیرینیه اگه اینقدر استرس به آدم وارد نمی شد

منم بعد از سالها با مصیبت باردار شدم این استرس دیوونم کرده دو هفته یه بار سونو میدم با اینکه حرکاتو ...

دقیقا منم همینجوری ام تا می خوام یه چیزی بخرم میگم بزار خیالم از موندنش راحت بشه بعد

دقیقا منم همینجوری ام تا می خوام یه چیزی بخرم میگم بزار خیالم از موندنش راحت بشه بعد

آخ دیدی چه حس بدیه حالا منم یه کم از شما سن بارداریم بیشتره همه اونایی که با منن اتاقم کامل چیدن من حتی یه جورابم نخریدم

من بعد از ۱۷ سال باردار شدم انقدر بهش فکر نکنید خودتون و با یه کاری یه چیزی سرگرم کنید استرس سم برا ...

ایشال به سلامت فرشته رو بغل میگیری

من شاغلم بخدا خیلی هم سرم خلوت نیست قبل از بارداری هم خیلی مثبت و خوب بودم فقط الان نمیدونم چم شده

آخ دیدی چه حس بدیه حالا منم یه کم از شما سن بارداریم بیشتره همه اونایی که با منن اتاقم کامل چیدن من ...

همه میگن حیفه از این دوران لذت ببر ولی لعنتی استرسش نمیزاره لذتم ببریم