2737
2739
عنوان

کمر درد نشانه زایمان

836 بازدید | 11 پست

سلام دوستان من دیروز دنبالیچم ولگنم درد میکرد وساکت نمیشد باابگرم گفتم حتما درد زایمانه.دیروز بچمم از زیر سینه خالیشد اومدپایین البته اینکه شنبه رفتم معاینه گفت دهانه رحم نرم شده وسربچه تولگن هست.دیگه دیشب خوابیدم ازصبح پاشدم درد ندارم پس اون کمردردچی بود کاذب بودچرارفع نمیشد و اینکه امروز خودموبستم به پیاده روی وپله رفتن چون یه هفته وقت دارم کسی تجربه مشابه داشته

کادب نیس 

میاد دیکه تا فردا 

منم داشتم سر دوتاشون

درد گودی کمر تا مقعد  

بعدم انقباض اومد سراغم 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم درد زایمان جوریه اوایل هر ۳ ساعت درد میگیره بعد ۲ بعد ۱ بعد نیم ساعت بعد ۱۵ دقیقه 

دردش شبیه شلاق زدن به کمر و شکمه 

اسهال گرفتن 

کیسه اب پاره شدن 

ورم کردن واژن 

درد شکمی و انقباظات خفیف پشت سر هم 

خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن  
عزیزم درد زایمان جوریه اوایل هر ۳ ساعت درد میگیره بعد ۲ بعد ۱ بعد نیم ساعت بعد ۱۵ دقیقه  دردش ...

یعنی ممکنه زایمان من نزدیک باشه!کنردردم خیلی بدجوربود شایدهرکی دیگه بودتحمل نمیکردمیرفت بیمارستان

2740
اره نظرخودمم همینه

فقط یک چیزی ، به محض شروع علایم ، سریع نپری بیمارستان 

بچه ی دومم ، 4 صبح شروع شد 12 شب دنیا اومد 

قشنگ دوش بگیر 

پاهات رو یکم باز کن   زانوها رو به بیرون خم کن 

این ورزش رو تو پیج دکترها دیدم 

برای بعد زایمانت هم ان شاالله شربت انجیر بگیر چون طبیعی یبوست میاره 

تا یک ماه خودت رو ببند به کره ، الو ، سوپ ، اب فراوان ، ورزش‌ کگل هم برای من خوب بود ییوستم رو ررفع میکرد 

توی سوپ هات الو بنداز و بخور 

فقط یک چیزی ، به محض شروع علایم ، سریع نپری بیمارستان  بچه ی دومم ، 4 صبح شروع شد 12 شب دنیا ا ...

ترنجبین بگیر خودت بخور 

بخاطر زردی 

از همون اولین روزی که رسیدی خونه بخور 

توی شیرت می‌ره 

من خودم در حد یک قاشق کوچیک به بچم دادم 

یعنی ممکنه زایمان من نزدیک باشه!کنردردم خیلی بدجوربود شایدهرکی دیگه بودتحمل نمیکردمیرفت بیمارستان

بله عزیزم زمان زایمانت خیلی نزدیکه ساکتو اماده کن کوچولوت میخاد بیاد

خدایا عاشقان را باغم عشق آشناکن ز غم های دگر غیر از غم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن