2733
2734
عنوان

مامانای با تجربه دارم بچمو فردا از شیر میگیرم بیاید کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 80 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
دختر بچست دخترا ظریفن بخدا حیف لاغری نیست چاقی چیه

خودمم لاغرم تو حاملگی بیس کیلو اضاف کردم الان شصت کیلو وقدمم ۱۶۵

اگه نذر آقا امام زمان باشه  چقد کمک میکردی برا حاجت روایی💚
نههههه بابا من شیر میدم این شیر میخوره بقیه نباید دخالت کنن مصمم ک هستم 

میتونی یه دفه از پوشکم بگیریش 

موفق باشی یاد خودم افتادم چقد استرس داشتم شب قبلش بچه هرسری یه استرس داره دخترم الان پنج سالشه امشب یکی از دندوناش لق شده انقد ناراحت شدم زود میخاد دندونش بیوفته

بعد پرس وجو کردم گفتن اشکال نداره

اره راحت شدم پوشک گرفتن خیلی سخته باید یه چن ماه وقت بزاری..ولی دختر من دیگه کاملا یاد گرفته 

حسابی خوشبحالت...من ی دوروز صبح بردمش دستشویی هردفعه نیم ساعت تو دستشویی علاف بودم آخرشم جیش نمی‌کرد با وجود اینکه شب تا صبح خیس نمیکنه

میتونی یه دفه از پوشکم بگیریش  موفق باشی یاد خودم افتادم چقد استرس داشتم شب قبلش بچه هرسری یه ...

عزیییییزم نه بابا چه اشکالی ولی حسابی مواظب دندونای جدیدش باش زود در میان خراب نشن 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
حسابی خوشبحالت...من ی دوروز صبح بردمش دستشویی هردفعه نیم ساعت تو دستشویی علاف بودم آخرشم جیش نمی‌کرد ...

خب جه بهتررررررر روزا مدیریت کن شبا هم کلا نزن برای اطمینان هم زیرش یه چی بنداز ک جیشش ازش رد نشه بخوره به لحاف تشک 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
حسابی خوشبحالت...من ی دوروز صبح بردمش دستشویی هردفعه نیم ساعت تو دستشویی علاف بودم آخرشم جیش نمی‌کرد ...

ببین اگه شب ادراری نداره زود یاد میگیره اصلا شبا پوشکش نکن صبحم ببر دسشویی ‌من اولش اینطوری شروع کردم بعد بقیه روزم پوشک میکردم ..دیگه خودش اصلا تو پوشکش جیش نمیکرد حتی ۵ ساعت ....بعدم دیگه پوشکش نکردم و اوایلش اصلا جیش نمکرد بعد ده روز دوباره یادش رفت یه بار میگف یه بار میکرد.خب باید تحمل داشته باشیم االان دیگه یاااد گرفته کامل

خب جه بهتررررررر روزا مدیریت کن شبا هم کلا نزن برای اطمینان هم زیرش یه چی بنداز ک جیشش ازش رد نشه بخ ...

خب مقاومت میکنه تو دستشویی جیش نمیکنه میگه پوشک کن ک جیش دارم