2733
2739

هر کی راه حل داره بده چون خیلی وابسته ست چیکار کنم کمتر اذیت شه تلخک خریدم ک سینمو تلخ کنم خوراکی های مورد علاقشو هم گرفتم 

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تلخک همون صبر زرد ؟ همون که سیاه وبوی بدداره؟

گوش شیطون هر دوتاش کر ایشاالله..زبون حسودا لال به حمدلله..چشم بد خواها کور..میافتم می میرم خونم میافته گردنت..بعد روحم شبونه میاد سروقتت و ازت عارض میشه که تو این خاک رو ریختی توی سرم و منو فرستی دیار باقی.... کی امد توذهنت همون 🤭 🙃😍😎 نمیخوام اسمش بیارم 🙂
2731
2740

یکدفعه نگیر ازشیر یواش یواش بگیر هی دفعات شیر خوردنشو کم کن  

گوش شیطون هر دوتاش کر ایشاالله..زبون حسودا لال به حمدلله..چشم بد خواها کور..میافتم می میرم خونم میافته گردنت..بعد روحم شبونه میاد سروقتت و ازت عارض میشه که تو این خاک رو ریختی توی سرم و منو فرستی دیار باقی.... کی امد توذهنت همون 🤭 🙃😍😎 نمیخوام اسمش بیارم 🙂

وای خدای من یهویی از بچه نگیری ها.خودت و بچه افسرده میشین.ببین باید کم کم شروع کنی.مثلا امروز پنج بار خورده فردا چهار بار.پس فردا سرشو گرم کن کم کم بگیر ازش.بعد ی مدت دیگه روزها نمیخوره ولی شبها باز میخواد.تا اینکه شب ها خودش دیگه سیر باشه اصلا بیدارنمیشه.اگه هم بیداربشه اب بهش بده چند قورت میخوره و میخوابه.من پسرمو سه ماهی میشه گرفتم از شیر.ماه دیگه میشه دوسالش

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
یکدفعه نگیر ازشیر یواش یواش بگیر هی دفعات شیر خوردنشو کم کن  

اصلاااااا اینمدلی نیست کافیه منو نشسته ببینه حمله کنه ندمم خیلی عصبانی میشه

وای خدای من یهویی از بچه نگیری ها.خودت و بچه افسرده میشین.ببین باید کم کم شروع کنی.مثلا امروز پنج با ...

ن بخدا ن خودم حوصله اشو دارم ن حوصله ی بهونه گیریاشو 

2706