2733
2739
عنوان

بخاطر خدا یه دیقه بیاید دعاتون میکنم خواهرا...😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 522 بازدید | 93 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودمم میگم عفونته ...آخه چند وقت پیش روغن زیتون رو ورداشت ک بو کنه کج شد ریخت رو صورتش یکم رفت تو دم ...

نه بابا فک نکنم

نگران نباش ولی اول وقت ببرش دکتر

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️
2731
اتفاقا دارم آویشن ...حتما میدم 

بده یه استکان بهش قبل خواب بخوره من یه سری وحشتناک تب داشتما اصلا دور و برم رو نمیفهمیدم از بس حالم بد بود دمنوش آویشن معجزه کرد قشنگ

دلتنگمو با هیچکسم میل سخن نیس..کس در این آفاق به دلتنگیه من نیس💔🖤
2740
متاسفانه این هفته هر روز یا شب رفته حموم شوهرمم میگه سرما خورده

بله سرماخورده

یعنی تاحالا تب نکرده بوره از سرماخوردگی

میشه برا شادی دل داداشم یه صلوات مهمونم کنی😘از یک شروع کردم این سومین کاربریم هست /میریم به امید خدا جلو
عزیزم داخل گوگل بزن سایت دکتر ساینا عضو شو پزشک های مختلف هست متخصص کودکان هم هست اگر خیلی اورژانسيه ...

گلم اون شربتی ک دکتر همیشه براش تجویز میکرد رو خریدم تا شنبه صبر میکنم حضوری میبرم اینطوری خیالم راحته...ممنون عزیزم

گلم اون شربتی ک دکتر همیشه براش تجویز میکرد رو خریدم تا شنبه صبر میکنم حضوری میبرم اینطوری خیالم راح ...

خواهش میکنم گلم ❤❤

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
متاسفانه این هفته هر روز یا شب رفته حموم شوهرمم میگه سرما خورده

اینکه سرش با حرکت درد داره احتمالا سینوزیته

سینوس هاش چرک کردن

پسر من اینطوری بود حتمن ببرش دکتر 

و خدایی که بشدت کافیست......

نکنه کروناست

تورخدا واس عاقبت بخیریم یه صلوات مهمونم کنید منم براتون ممیفرسم نی نی یار جان اگ دیدی اشتباهی از من سر زده بهم بگو💖🌹عاشق نی نی سایتم و اینجا خانواده ای دوممه و همه اجیامنن💖🌹💖
2706