2726

سلام خواهرای گلم ...پریروز پسر ۴سالم تب ناگهانی کرد فرداش دوباره تب کرد با پروفن آوردم پایین ک از دیروز میگه سرم درد میکنه ...میگه مامان سرمو تکون میدم درد میکنه ...چرک خشک کن گرفتم چون سمت گلوشو نشون میده ...دیشبم تو خواب تب کرد یکم...کسی میدونه از چی میتونه باشه ...دکترش امروز نبود فردام نیس شنبه میبرمش

نمیدونم ولی نترس

احتمالا عفونته 

goftino.com/c/bIIaIK  لینک چت ناشناس طریق این لینک ناشناس با من چت کن😍جوابشم اگه دیر دادم میتونی هر وقت لینکو دید چک کنی😂   چرا فکر میکنید سنم کمه؟!!! بچه نیستم دوستان☺️❤️اگه با مهربونی برام کامنت بزاری چهار برابر مهربون تر از خودت جواب میدم😍✋🏻اما اگه بد رفتار کنی چهار برابر بد تر از خودت جوابتو میدم☺️✋🏻 پس یادت باشه برخورد من متناسب با شخصیت خودته👌🏻😁 این کاربری دست دو نفره ولی همه ی تاپیکا خودمم جز تبلیغا❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سرما خورده 

دختر منم دو سه هفته پیش تب سدید کرد 

باید آنتی بدی تب طولانی

میشه برا شادی دل داداشم یه صلوات مهمونم کنی😘از یک شروع کردم این سومین کاربریم هست /میریم به امید خدا جلو

من نمی‌دونم عزیزم ببخشید

ان شاءاللہ زود خوب شده گل پسرت

آرزو دارم سال ۱۴۰۲تو خونه مستقل خودم باشم تا از این جنگ اعصاب خلاص شم اگه دوست داشتین واسه رسیدن به آرزوم برام دعا کنید 🌺

عزیزم داخل گوگل بزن سایت دکتر ساینا عضو شو پزشک های مختلف هست متخصص کودکان هم هست اگر خیلی اورژانسيه حداقل اونجا بزار دکتر ویزیت کنه سرخود کاری نکنی ویزیت متنی هم دارن تلفنی هم دارن

منطق هایی که هیچ منطقی پشت آنها نیست...                   اسکاچ سایت هستم❤
2706