2737
2734
سلام دوستانم.دو جا فا ل گرفتم که خیلی درسته.همیشه حرفهاشون از دو سال پیش واقعی بود.من یک بار سقط داشتم..ازمایش خودم و شوهرم دادم گفتن مشکلی نیست..اما الان گفت خیلی خیلی طول میکشه باردار شی و سختی زیاد میکشی..مشکل ازخودت و همسرت هست..جنین نمیتونی تو رحمت نگه داری ..چی کار کنم؟ سه ماه بعد سقطم اقدام داشتم..یک بار امپول و لترزول خوردم..چه جوری با این تقدیرم صبر کنم..دیگه نمیتوانم..۲۹ سالمه...میشه با دعا تقدیر عوض کنم؟
رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد اما حتمی است..

فالگیرا اگه آینده را میدیدن زندگی خودشون را سر و سامون میدادن

من هم دوست دارم برام فال بگیرن ولی فقط برای سرگرمی
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به خدا بسپار خواست خدا از همه چی بالاتره ان شالله زودتر مامان میشی
ز عطرِ حـریم تـو اگر دوریم ،دلخوشیم به نسیمِ گاه گاهِ نگاهـت ...خوب میدانم از هر که تـــو دل بـردی ، خرابِ عشـقت شد ...پس بنگر ما را ؛ به نگاهی ...که دلها، خراب آیاد تـــوست ............ رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن
2740
واا یه جوری کفتی فکر کردم دکتر کفته رو حرف فال که نمیشه حساب کرد
به استفاده از برچسب های تبعیض جنسیتی ( ترشیده .متعلقه.داف . پیر دختر . منزل . ضعیفه . پسرزا . دست خورده . مطلقه .مردیه واسه خودش . خواب زن چپه و ... ) پایان دهیم تا جنس دوم حساب نشویم.
مگه کسی از اینده خبر داره !!! امیدت ب خدا باشه اصن تلقین نکن ب خودت
من گناه می کنم و تو جورش را می کشی ... سندش ؟؟ طولانی شدن "غیبتت " … **اللهم عجل لولیک الفرج ** ^^^ خدای من زندگیم را به خودت گره بزن ،گره کور !
دنبال این چیزا رفتن فقط باعث میشه زود ناامید بشی هیچ خاصیت دیگه ای نداره
یا عباس بن علی! یا کاشف الکرب عن وجه الحسین..... اکشف کربی بحق اخیک الحسین ای کسی که غم و اندوه را از چهره حسین(ع) زدودی....... غم و اندوه من را نیز برطرف فرما
سلام خانومی اول از همه دعا میکنم به زودی زود مامان بشی.وقنی که اصلا حنی انتظارشو نداری دوم عزیزم با قئی کردن ایمانت و کمتر توجه کردن به حرف فالگیر فکر کنم خیلی خیلی زندگی بهتری داشته باشی
درنیابد حال پخته هیچ خام پس سخن کوتاه باید , والسلام!