2737
2739
عنوان

با خانوادم خیلی مشکلات دارم

160 بازدید | 14 پست

دختر پاک دسته گل هم تو خونشون باشه میگ این با یکی رفیقه 

بخدا تو زندگیم دوست پسر نداشتم بعد بهم میگن ج‌‌‌...

کلا میگن حق ندارن دختر و پسر حالا به هر منظوری حتی کاری حرف بزنن یا مثلا کلا محدودیته حق هم ندارم جایی برم

هعی خوااااهر منم

بابام دیروز گفت این می‌ره سر قرار کلاس نره بخدا قسم روانیه 

آخر دق میکنم واقعا میرم زیر یکی میخوابما 

ینی چی الکی تهمت میزنن

کلا دختر جماعت خیلی اذیت میکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

واسه من که وقتی سرم تو گوشی باشه يه لبخند بزنم 

سریع مامانم ميگه ببینم صفحه‌ گوشیو😐

روی دیدنه لبخنده منم ندارن

وقتی عم ک به آبجیم دعوام شد رم اون مقصر باشه باز از اون دفاع میکنَن

🎈🙂
2728
واسه من که وقتی سرم تو گوشی باشه يه لبخند بزنم  سریع مامانم ميگه ببینم صفحه‌ گوشیو😐 روی دیدن ...

افرین منم زندگیمو خراب کرد خواهرم نامزدیمو بهم زد صد تا پسر رد کردن فقط بخاطر اینکه خواهرم باعث جداییمون میشد باز هم طرف کشی اونا رو میکنن 

من میکرو دولتی قبول شدم نذاشتن برم یه شهر دیگه افسرده شدم😥من یا دختر دار نمیشم یااگربشم با منطق باه ...

من کلا با دخترم مشکلی ندارم با کسی دوست داره رفیق باشه یا با دوست های بره دختر اصلا محدودش نمیکنم زیاد

2738
بابام دیروز گفت این می‌ره سر قرار کلاس نره بخدا قسم روانیه  آخر دق میکنم واقعا میرم زیر یکی می ...

خخخ خوش به حالت کلاس میری من اونو هم نمیرم چرا ازدواج نمیکنی؟؟؟

الهی💚  گاهی💛 نگاهی❤
افرین منم زندگیمو خراب کرد خواهرم نامزدیمو بهم زد صد تا پسر رد کردن فقط بخاطر اینکه خواهرم باعث جدای ...

اصلا روی دیدن خوشی هامونا ندارن

خیلییی بَده اینجوری😖☹️

من موندم بقیه زندگیمو چجوری ادامه‌ بدم با وجوده اینا😪

🎈🙂
اصلا روی دیدن خوشی هامونا ندارن خیلییی بَده اینجوری😖☹️ من موندم بقیه زندگیمو چجوری ادامه‌ بدم با ...

من بابام راه می‌ره تیک میپرونه بم 

ن خوبه نمیزارع جایی بریم ور چشش هستیم باز میگ نکنه با یکی داره سال ب سال بیرون نمیرم 

من هم بخدا موندم توش حتی ازدواج کردم از دستشون راحت شم مثله آب خوردن باعث طلاقم شدن 

بعد مادرم بعدش همش می‌گفت ت ب زندگی اونا حسادت داری خواهرم ازم آتو می‌گرفت تهدیدم میکرد

2706