2737
2739

اصلا به درس توجه نمی کنه به حرف معلم اهمیت نمیده وتوجه نمی کنه کارخودش میکنه بعد ارتباطی چشمی با معلم هم خیلی عجیبه مثلا داره به معلم نگاه میکنه وحالت چشماش ی جوریه انگار مردمک چشماش به هم نزدیک میشن شلوغکاری نمی کنه ولی اصلا توجه به حرف ودرس نداره مثلا سرکلاس درسه میگه میخوام برم پیش مامانم بلندمیشه راه میفته که بره انگارهیچ نمی شنوه معلم چی میگه 

اینم بگم این بچه پدر خیلی عصبی داشته وضع مالی خیلی بدی دارن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول باید بررسی بشه توسط روانشناس شاید فقط به خاطر محیط خانوادگی دچار این رفتار ها شده بعد میتونه توسط دکتر مغز و اعصاب اطفال ویزیت بشه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
2738
اول باید بررسی بشه توسط روانشناس شاید فقط به خاطر محیط خانوادگی دچار این رفتار ها شده بعد میتونه توس ...

مادرش میگه روانشناس بردتش و نظرش این بوده چون توی جو خانوادگی پر از دعوا وسروصدا بزرگ شده این حالتها داره ولی من بیشتر حالت چشماش وقتی نگاه میکنه برام عجیب بود واینکه اصلا انگار حرف من نمیشنوید حتی محبت امیزم باهاش حرف میزدم فایدا نداشت 

مادرش میگه روانشناس بردتش و نظرش این بوده چون توی جو خانوادگی پر از دعوا وسروصدا بزرگ شده این حالتها ...

باید اول محیط تغییر بدن و رفتارها را ببینن چی میشه 

به هر حال بودن تو یک محیط پر تنش تمرکز ادم بزرگ را هم به میزنه و تاثیر میزاره 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
چی هست 

بیش فعالی 

حتی اگر زیاد باهاش صحبت میکردم جیغ میزد وعصبانی میشد 

به نظر من بررسی بشه بد نیست ولی چون گفتید محیط اطرافش و پدرش اخلاق خوبی نداشتن اول باید اونا درست بشه