2733
2734
دقیقا موضوع همینه بی آزاریم و رفتار عمدی اون خانم داره

میدونم سخته،ولی سعی کنید بااین مسئله کناربیایید....فضای خونه روغمگین نکنید....به هرحال زندگی ادامه داره......شماوبچه های دیگه فضارواوکی کنید....اون داداشت هم ان شاالله که بیاد....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مجردم بود همین بود . ناراحت نمیشی احساس تنهایی نمیکنی 

نه ناراحت نمیشیم چون ازش محبت ندیدیم که الان دلخور بشیم.پدرم تازه فوت کرده پشتمون ب این داداش  گرمه.اینم که اصلا انگار نه انگار خواهری داره😔

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
نه ناراحت نمیشیم چون ازش محبت ندیدیم که الان دلخور بشیم.پدرم تازه فوت کرده پشتمون ب این داداش  ...

کاملا درک میکنم اما به من ثابت شد برادر بد دشمن خواهره ککت نگزه . چند وقته نیومده یا نرفتید تک پسره

2728
چه با شعور .‌

اره والا همین الانم ۳ تاشون خونه پدرشوهرمن منم اومدم خونم یک ساعت استراحت کنم بعد برم پیششون تازه دارن آش رشته هم درست میکنن برا عصرونه 😁

💙 خدایا به تو توکل کردم خداجونم مواظب زندگیم باش 💙 بهترینهارو برامون رقم بزن 💙یه صلوات برا خوشبختیم میفرستی 😍 اگه فرستادی مرسی 😍خدااایا عااااشقتم خدایا شکرت بخاطر همه چی 

من خودم زن داداشم ..وقتی یبارم نرفتم خونه خواهرشوهرام وقتی یه لیوان آب گرم جلوم نزاشتن پس انتظارم نداشته باشن بعدا رفت و آمد کنیم ...احترام احترام میاره من با خواهر خودم رفت و آمد میکنم که چند بار منو دعوت کرده و عزت گذاشته ..و اینکه بعضی مواقع برادرشون نمی‌خواد بیان تو کاراش واین تقصیر عروس نیست

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

منم زنداداشم دو تا خواهرشوهر دارم که الهی شکر اصلا کاری به کار ما ندارن، از مجردی با شوهر من رابطه شون خیلی صمیمی بوده هنوزم همونطورن، نه من وارد حریم اونا میشم نه اونا خدا حفظشون کنه 

ولی عزیزم تقصیر زنداداشت چیه داداشت خودش باید بخواد، خودش میتونه حریم بزاره واسه خودش و همسرش

2738
من خودم زن داداشم ..وقتی یبارم نرفتم خونه خواهرشوهرام وقتی یه لیوان آب گرم جلوم نزاشتن پس انتظارم ند ...

عزیزم شما حق دارید اما ما بالعکس خانواده های بد خوبی بی اندازه داشتیم یعنی در اصل اون خواهرشوهره منه تا من از بس اذیتم کرده

کاملا درک میکنم اما به من ثابت شد برادر بد دشمن خواهره ککت نگزه . چند وقته نیومده یا نرفتید تک پسره

اره تک پسره.کاش اینم دختر میشد...

من تازه عمل داشتم فقط زنگ زد حالمو پرسید.آخرین بار که دیدمشون تو مجلس پدرم بود الان هفت ماهی میشه ندیدمش.البته دورادور میبینم ولی در حد سلام و خدافظ تو خیابون یا جایی که اتفاقی روبه رو بشیم.اینم شانس ماست

لطفاآقایون سایت وارد تاپیک های من نشوندو ریپلای نکنن بااحترام 🙏.ممنونم که رعایت میکنید.
منم زنداداشم دو تا خواهرشوهر دارم که الهی شکر اصلا کاری به کار ما ندارن، از مجردی با شوهر من رابطه ش ...

دقیقا همیشه میگم مقصر داداشمه یک ذره فهم و شعور نداره اگر داشت زنش بد نمیشد . ما برای انتخابش روز اول رفتیم تحقیقات عالم و ادم گفتن این دختر خوب نیست اما گوش نگرفت خودش 

عزیزم شما حق دارید اما ما بالعکس خانواده های بد خوبی بی اندازه داشتیم یعنی در اصل اون خواهرشوهره منه ...

اره هستن از این آدما مثلا من خودم آش نذری داشتم خونم داداششون خودش نخواست خواهرانش باشندولی اون زن داداششون عمدا دعوت نکرد هیچکدوم از مارو بعد اومدن از چشم من دیدن درصورتی که من خیلی بهش اصرار. کردم دعوتشون کن خودش قبول نکرد...با اینکه عقدیم یبار تعارف نزدن فلان شب بیاین خونه ما دورهمی درصورتی که اجی من همش دعوت می‌کنه...خب من بعدا که رفتم زیر یه سقف چطوری تعارف بزنم اونم با این داداششون

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!
دقیقا همیشه میگم مقصر داداشمه یک ذره فهم و شعور نداره اگر داشت زنش بد نمیشد . ما برای انتخابش روز او ...

اگر پسری خانوادشو بخاد خواهراشو برادرای دیگشو بهیح عنوان احازه دخالت و دوبه هم زنی به زنش نمیده عیب متاسفانه از برادرهاس وگرنه زنشون که دس اخر غریبس بعضی پسرا قدرنشناسن اگرهم که خانواده پسر بدباشن که تکلیف معلومه