2733
2734
همون پدر مادرمم بدرد نمیخورن همش فرق میزارن هرچی اونا بی احترامی میکنن بهشون من احترامشون رو دارم ول ...

به نظرم خود پدر مادر درست تربیت نمیکنن  یعنی روز اول طوری به بار نمیارن که اگر ازدواج کردن پشت خانوادشون باشن . همش به تربیته . 

من خودم زنداداشم

خونمونو عوض کردیم ماشالا بزرگه شد پاتوق 😀برادرزاده ها و خواهرزاده ی شوهرم با خواهرشوهر و برادرشوهر و بقیه جمع میشن حسابی بهشون خوش میگذره

اصلا نمیتونم چنین پسرهای بی محبت و عرو س های عقده ایو درک کنم😐

مثل باد سرد پاییز،غم لعنتی به من زد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چرا و دلیل و چکار میکنه

نمیدونم انگار مشکل روحی روانی داره یعنی جرات نداریم جلوش نفس بکشیم تو جلوش دماغتو بخارونی میره میگه خواهرت به عمد دماغش خاروند به من بگه دماغم قلمی قشنگه تو دماغت زشته. جلوش بگو نگا پشه تو هوا میپره میره میگه خواهرت میگه عرضه پشه بیشتره تو هس او میپره تو نمیپری در ای حد هستا 

نمیدونم انگار مشکل روحی روانی داره یعنی جرات نداریم جلوش نفس بکشیم تو جلوش دماغتو بخارونی میره میگه ...

انگار زن داداش شما و من فکر کنم خواهر باشن ‌ دقیقا گل گفتی مال مام همینه .... من که به خانوادم صد بار گفتم این دختر روانیه . بخدا آدم سالم این کارها رو نمیکنه . هنوز عروسی نکرده بود باهام لج میکرد پروفایل تیکه دار میزاشت در بابت من ‌ و.... . داداشم انقدر ازش میترسه که اگر اون فحش بهم بده باز طرفشو میگیره . اما یک بار خونشون بودم با مادرم توی اتاق خواب شنیدم داداشم بهش گفت خاک تو سرت برای اخلاقت دو روز اینا اومدن باز شروع کردی . اما دقیقا روبه روی ما طرفش میگیره و قربون صدقه اما اینو واقعا پشت در شنیدم بهش گفت