2737
2734
عنوان

چادر دانشجویی

116 بازدید | 12 پست

سلام خانوما

من یه چادر دانشجویی خریدم برا مواقع خاص

الان نمیدونم چطور نگهداری و آویزونش کنم که چروک نشه و هر سری مجبور نشم اتو کنم

در مورد نحوه شست و شو هم بگین برام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام عزیزم میگم تو اسپری ضد ریزش مو آلسینا رو از کجا گرفتی من ر چی دنبالشم پیدا نمیکنم

سلام. الان پیام شما رو دیدم

از یه پیج تو اینستا ولی بنظرم اصل نبود

حالا اگه میخوای آدرس پیج رو بفرستم برات

سلام. الان پیام شما رو دیدم از یه پیج تو اینستا ولی بنظرم اصل نبود حالا اگه میخوای آدرس پیج رو بفر ...

چرا اصل نبود ؟؟ مگه تاثیر نداشت رو موهاتون؟ اره ادرسشو بفرس میخوام بگیرم هر چی میگردم نیس

چرا اصل نبود ؟؟ مگه تاثیر نداشت رو موهاتون؟ اره ادرسشو بفرس میخوام بگیرم هر چی میگردم نیس

نه متاسفانه مجوز بهداشت نداشت و اثری هم روی ریزش موی من نگذاشت.

پیج gallery _aroosha

نه متاسفانه مجوز بهداشت نداشت و اثری هم روی ریزش موی من نگذاشت. پیج gallery _aroosha

خب اینا وارداتین واسه من مجوز بهداشت نداشت ولی روی ی هفته قشنگ ریزش موهامو از بین برد بارکدشو بزن ببین اصله 

اگه خوبه تا منم بخرم ازش 

2738
خب اینا وارداتین واسه من مجوز بهداشت نداشت ولی روی ی هفته قشنگ ریزش موهامو از بین برد بارکدشو بزن بب ...

خب همین دیگه کد روی محصول رو زدم تو سامانه‌ معتبر نبود

ببخشید عزیزم من چند وقتی نی نی سایت نیومدم کلا. اگه میخوای الان عکس بفرستم

نمیخواد عزیزم فروشنده حس میکنم فیک فروشه چون انگار التماس میکنه بیا ازم بخر یکم شک کردم بهش بعدم ک تو میگی تاثیری ندیدم ازش قطعا فیکه