2737
2734
عنوان

سلام بچه ها من عقد کردم سوال دارم راجب بارداری بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 78 پست

واااای من همین حس تو رو چند روز پیش داشتم ، منم عقدم اما باکره ام ، نزدیکی ندارم با همسرم اما شک کردم که یکم مایع منی برخورد کرده بهم ، ۸ تا قرص ال دی خوردم ،۱۴ ام باید پریود میشدم دیروز شدم خیالم راحت شد 😁 امیدوارم شما هم زودتر پریود شیدد

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
قرص تو دوره ها تاثیر گذاره  همینطور استرس بالا ممکنه به خاطر استرس عقب انداخته باشی

من میخوردم ب هم میرخت دورم 

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
واااای من همین حس تو رو چند روز پیش داشتم ، منم عقدم اما باکره ام ، نزدیکی ندارم با همسرم اما شک کرد ...

وای نمیدونی داغونم میگم امروز ک چهار روز گذشته اگه بیبی گذاشتم منفی نشون داد ذیگه خیالم راحت باشه۹؟

پریودیت منظم بود؟  

اره نهایت یکی دوروز اینور اونور

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2738
وای نمیدونی داغونم میگم امروز ک چهار روز گذشته اگه بیبی گذاشتم منفی نشون داد ذیگه خیالم راحت باشه۹؟

نمیدونم آخه بی بی هم همیشه درست نیست 

می‌دونم خیلی سخته ، گرمیجات بخور ، البته استرس هم خیلییییی تاثیر داره 

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
وای منم مث تو منظم بودم ولی این ماه خیلی دیر کردم

ایشالا میشی استرس وقرص هم به هم میریزتش

حالتاشو داری؟گاهی درد و اعصاب خوردی؟ 

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2706