2737
2734
عنوان

سلام بچه ها من عقد کردم سوال دارم راجب بارداری بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 1025 بازدید | 78 پست

واااای من همین حس تو رو چند روز پیش داشتم ، منم عقدم اما باکره ام ، نزدیکی ندارم با همسرم اما شک کردم که یکم مایع منی برخورد کرده بهم ، ۸ تا قرص ال دی خوردم ،۱۴ ام باید پریود میشدم دیروز شدم خیالم راحت شد 😁 امیدوارم شما هم زودتر پریود شیدد

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
قرص تو دوره ها تاثیر گذاره  همینطور استرس بالا ممکنه به خاطر استرس عقب انداخته باشی

من میخوردم ب هم میرخت دورم 

برای خوشبخت بودنم وجود همسر وفرزندانم کافیست ❤
واااای من همین حس تو رو چند روز پیش داشتم ، منم عقدم اما باکره ام ، نزدیکی ندارم با همسرم اما شک کرد ...

وای نمیدونی داغونم میگم امروز ک چهار روز گذشته اگه بیبی گذاشتم منفی نشون داد ذیگه خیالم راحت باشه۹؟

پریودیت منظم بود؟  

اره نهایت یکی دوروز اینور اونور

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2740
وای نمیدونی داغونم میگم امروز ک چهار روز گذشته اگه بیبی گذاشتم منفی نشون داد ذیگه خیالم راحت باشه۹؟

نمیدونم آخه بی بی هم همیشه درست نیست 

می‌دونم خیلی سخته ، گرمیجات بخور ، البته استرس هم خیلییییی تاثیر داره 

خدایا دوست دارم از ته دل 🤍 متاهل و متعهد 💟💏دو سال خواننده خاموش سایت بودم ، سه بار عضو شدم و بنا به دلایلی خودم رو تعلیق کردم ✋ برای حل شدن مشکلم اگه ممکنه دعا کنید لطفاً 💚
وای منم مث تو منظم بودم ولی این ماه خیلی دیر کردم

ایشالا میشی استرس وقرص هم به هم میریزتش

حالتاشو داری؟گاهی درد و اعصاب خوردی؟ 

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2706