2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
راهنمایی خاسته منم گفتم اینجا بپرسم  نمیدونه چیکار کنه مطمعن نیست

بگو اگر مطمعن نیست با مشاو  تحصیلی صحبت کنه بر اساس شرایط خودش راهنماییش کنن 

تجربه های شخصی کمکش نمیکنه بدتر گمراه میشه

هیچ چیز در دنیا به اندازه بی عدالتی به وضوح احساس و درک نمی شود.#چارلز_دیکنز
2738
فرق اینا چیه عزیزم توضیح میدی

هوشبری باید مریض رو بیهوش کنی زیر نظر دکتر

اتاق عمل سه دسته میشه اد،اسکراب،سیرکولر

گوگل کنی کامل توضیح داده

درامد هوشبری اتاق عمل و پرستاری مثل همه ولی پرستاری خیلی سخت تره اصلن سمت پرستاری نره خیلی ها بودن بعد بچه دارشدن دیگه نیومدن

رفیق اونیه که بهش بگی ادم کشتم.جواب بده کجا دفنش کنیم✌
چرا؟

هوشبری تنها تخصصشون بیهوش کردن و مسائل مربوط به اونه ولی اتاق عمل کارای زیادی تو اتاق عمل از دستش برمیاد  میتونه دستیار وایسه میدونی کارای بیشتری از دستش برمیاد

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
هوشبری تنها تخصصشون بیهوش کردن و مسائل مربوط به اونه ولی اتاق عمل کارای زیادی تو اتاق عمل از دستش بر ...

کار کدوم سختره  خاهرم اهل هنرم هست از پسش بر میاد ینی   درامدشون چطوریه خبر داری

کار کدوم سختره  خاهرم اهل هنرم هست از پسش بر میاد ینی   درامدشون چطوریه خبر داری

مسلما اتاق عمل سخت تره درامدشون همون حدود درامد پرستاری بسته به سابقه و بیمارستان استخدامی داره حالا چرا این دوتا رشته ؟به رشته های بالاتر فکر نمیکنه؟

Take me to church/I'll worship like a dog in the shrine of your lies/I'll tell you my sins,and you can sharpen your knife/Offer me that deathless death/Oh good God,let me give you my life🖤
2706